Wpis z mikrobloga

@PadmaN: So? Stabilność nie polega na tym, że nie resetuje się kont. Nie grało dużo osób więc poprawili to co mogli i zrobili nową edycję 90 % serwerów tak działa począwszy chociaż od tych najpopularniejszych typu OldSquad - ostatnio wystartowała nowa edycja MAX30RR i nikt się nie pultał.
170 osób online, ja zapraszam, na pewno lepiej się gra niż na ddosowanym wykopmu
@Mrbimbek: Drugiego dnia wingi 2 lvl? Bez resa na Icku i full party z BK (swell) RF(hp buff) i EE po 1 resie nie ma co nawet patrzeć na Icka tak jest podkręcony. A pierwszego resa koleś wbił po 5 dniach dopiero. Do tego drop piórek jest taki, że ja już 3ci dzień stoję (72h) i nie dropło nawet jedno.
@Mrbimbek: Z boków leca tylko exeki. Więc z goldów nie leci. Możesz sobie robić vit RF ale piórka tak nie zdobędziesz. Solo będziesz bił na icku? Tutaj jest CD na HP poty. Nie wyleczysz sam na spocie. Na oldsquad jest dodatkowy box nazywa się OldBox i z OldBox+3 jest mała szansa na piórko. Jak zdobyć OldBox+3? 15% szansy na dostanie za ukończenie BC7 (bez resa nie ma najmniejszej szansy na ukończenie);
@PadmaN: OldSquad było fajne na początku potem się popsuło. Admin chciał pomóc wszystki i #!$%@?ł monstrualnie balans co dało mega przewagę na 1 edycji pewnym charom. Jednakże jest to jeden z najlepszych serwerów ostatnich lat i zasługuje to na miano. Jednakże ja jednak wolę albo non RR albo mid exp z RR : )
170 + online