Wpis z mikrobloga

Cześć Kochani, cześć Kochane, potrzebuję drobnej pomocy :)
W skrócie (TL;DR): prowadzę badanie do pracy magisterskiej, wypełnienie trwa jakieś 5-7 minut, chętnym w zamian udostępnię wyniki i opracowanie. Zbieram odpowiedzi od KAŻDEGO w wieku 14-64, jeśli w ogóle nie uprawiasz #sport to także serdecznie proszę o udział.

Link do badania: https://goo.gl/forms/LmK6sOw1qbRzdxvu2
(nie zastanawiajcie się długo nad pytaniami, zwykle pierwsza odpowiedź, która przyjdzie do głowy jest tą właściwą)

Jest to drugi i ostatni wpis na temat tego badania, więc wszystkie osoby, które już to widziały przepraszam za powtórkę.

Konkrety na temat badania:
- Tematem badania jest sprawdzenie zależności pomiędzy wykonywaniem aktywności fizycznej a jakością życia i samooceną zdrowia
- Badam wszystkie osoby od 14 do 64 lat; od tych, dla których jedynym sportem jest chodzenie po piwo do lodówki po tych, którzy trenują zawodowo
- Chętnym osobom udostępnię wyniki i ich opracowanie po ukończeniu całości, będzie można porównać swoją jakość życia na tle innych osób oraz wybrane elementy dot. zdrowia i aktywności fizycznej
- Sprawdzam kilka zależności, które są dość kontrowersyjne lub niejednoznaczne, np. czy praca fizyczna lub wysoka aktywność w ciągu dnia może zastąpić ćwiczenia, czy istnieje znacząca różnica pomiędzy dyscyplinami, czy sport zawodowy to nadal zdrowie, a także motywy osób nietrenujących. Jeśli znajdę po tym jakieś ciekawsze wyniki to oczywiście chętnie się nimi podzielę.
- Kwestionariusz może nie jest perfekcyjny, ale przeszedł już w takiej wersji, za wszelkie uwagi bardzo dziękuję i obiecuję, że w przyszłości się poprawię

Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)

Tag do obserwowania/czarnej listy: #svcxzbadaniemgr2018
Jeśli nie chcesz tego widzieć - zablokuj powyższy tag

Słowo końcowe: niby zwykłe badanie do magisterki, ale zależy mi na zebraniu w miarę dużej ilości głosów, ponieważ zajmuję się na co dzień tematyką, jakiej dotyczy badanie. Wyniki być może wskażą mi kierunki, w jakich trzeba działać priorytetowo dla osób, które potrzebują pomocy w zakresie poprawy zdrowia i prowadzenia aktywności ruchowej. Jeśli kogoś to zainteresowało to serdecznie proszę również o udostępnienie linka do badania znajomym, np. na facebooku.

Tagi dla treści: #nauka #badanie #ankieta #ciekawostki #fitness #zdrowie #studbaza #praca #studia

Na grafice poniżej jest taka tam ciekawostka
https://i.imgur.com/9DSW2JO.png
Pobierz SVCXZ - Cześć Kochani, cześć Kochane, potrzebuję drobnej pomocy :)
W skrócie (TL;DR)...
źródło: comment_qCCC0DLOj3NoaYfRbcLw4y0tDsriH13X.jpg
  • 10
@SVCXZ kurde, ja może jestem z tych gupich, ale jednak jakoś wolałabym, żeby nikt nie łączył mojej borzenki z prawdziwym nazwiskiem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Btw, ankieta wypełniona i pytania mi uzmysłowiły, że jestem ulaną leniwą parówką ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kura-borzenka: Jeśli dobrze zrozumiałem, to odpowiadam: nie każdy woli i nie każdy chce być anonimowy :) I tak, w moim profilu lub w moich wpisach znajdziesz moje prawdziwe dane. Nie chcę tego ukrywać. Dzięki za wypełnienie i pozdrawiam :)