Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc: trzeba pozbyć się ich, otrząśnij się, sam cały czas ich krytykujesz, albo ich nie powinno być wcale a jak już są to powinni nauczyć się jak działa ten rynek. Idzie reset, długi i bolesny reset, lepiej zacznij przyzwyczajać się. A może sam jeszcze nie doświadczyłeś cykli i nie dowierzasz? W takim zrób swój risercz.
Ja nie wierzę w mniej niż 5 tys. $. To praktycznie niewyobrażalne dla mnie. Już nawet zejście poniżej 6 tys. $ według mnie jest mało prawdopodobne.


@rysiekryszardziom: według mnie wszystko jest możliwe nawet $1200 poprzedni szczyt, w to nie wierzę. Wierzę w $4K a oferty mam na poziomie $2,5K a niech czeka, jeść nie woła.

co ty uwazasz, ze jestessmy dopiero w fazie fear?


@alegoraco: nie jesteśmy jeszcze tam. Tam
Widzę po ludziach i po sobie ile nakupowaliby btc gdyby spadł do 2 tys. $.


@pawlo74: @rysiekryszardziom: Nastroje ludzkie się szybko zmieniają. Wystarczy trochę zrzucić cenę albo puścić niusa i nagle okazuje się, że nastroje zmieniły się o 180 stopni. Teraz $2000 wydaje się dla ludzi mega promocją, ale jeśli cena tam faktycznie dojdzie to ludzie będą przestraszeni i nie kupią (nie mówię, że ty tak zrobisz).

Jak spojrzysz z
Pobierz S.....e - > Widzę po ludziach i po sobie ile nakupowaliby btc gdyby spadł do 2 tys. $...
źródło: comment_iaH8y7eJBclKWA39DFFzpNhsqPwGyLUK.jpg