•  

  W związku z wieloma pytaniami dot. kalkulatora spalania, postanowiłem wprowadzić kilka ulepszeń w Androidowej aplikacji ACL.

  Lista zmian w wersji 1.1.2:
  - Uprościłem kalkulator spalania tak, aby był bardziej zrozumiały. Spalanie (l/okr) można odczytać z poziomu aplikacji Sidekick.
  - W zakładce "tabela" zostali wyróżnieni kierowcy, którzy nie spełnili wymogów kwalifikacyjnych
  - Dodałem obsługę obydwóch serwerów prekwalifikacyjnych (semi oraz pro). Wybierane jest najszybsze okrążenie, a ilość poprawnych okrążeń jest sumowana.
  - Ogólne usprawnienia aplikacji (m.in. status: "Wyścig w trakcie" w zakładce kalendarz)

  Uwagi dot. aplikacji mile widziane.

  Link do aplikacji

  #acleague #android #assettocorsa

  źródło: ad.png

  •  

   @Erus: Tak z ciekawości, czy spalanie litr/lap trzeba wpisywać samemu, czy te dane pobierane są z jakiejś bazy z serwera?

  •  

   @samFTW: niestety trzeba samemu - najlepiej przepisać z apki Sidekick. Jedynie średni czas okrążenia (na podst. preq) i długość wyścigu są pobierane

  •  

   @Erus: To teraz namieszali z tymi serwerami, teraz ten kto korzysta z superAPKi musi śmigać na serv nr 1 aby wogóle istnieć...

  •  

   @YANIcom: no ale...

   - Dodałem obsługę obydwóch serwerów prekwalifikacyjnych (semi oraz pro). Wybierane jest najszybsze okrążenie, a ilość poprawnych okrążeń jest sumowana.

   Jedyny update jaki muszę zrobić, to ogarnąć sobie steamid, żeby nie było duplikatów jeśli jedna osoba wystąpi w dwóch różnych nickach. Wszystko inne działa. GapToFirst również liczy się poprawnie - tylko 1 osoba jest pierwsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Erus: kurnia, to u mnie zasysa dane tylko z serwera 1, a zaktualizowałem przed chwilką...
   widać PRO, a semiPRO nie uwzględnił... :((

  •  

   @YANIcom: faktycznie, z jakiegoś powodu nie uwzględniło lapów z drugiego serwera. Na innych przykładach działa, więc potem będę musiał popaczeć czemu akurat tobie nie zsumowało :(

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  W stanach maja swój odpowiednik #logikarozowychpaskow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #seks

  odpowiedzi (18)

 • avatar

  Jestem już w Wordzie, gdzie wybiera się egzamin teoretyczny?
  #prawojazdy

  odpowiedzi (17)

 • avatar

  Jako, że nastał ten smutny i zimny okres a za oknami jest szaro i ponuro a potwory tylko czekają na generowanie chorób mamy dla was ratunek!

  Siostra sprzedaje miód z pasieki naszych rodziców i poprosiła mnie o małą reklamę i #rozdajo #zadarmo gdzie można wygrać pół litrowy słoik miodu AKACJOWEGO z tegorocznego miodobrania.

  Jeśli ktoś chce zamówić miodek dla siebie to na priv podaję kontakt do siostry, gdzie można kupić duże słoiki miodku 0.9 L waga około 1,25 kg: akacjowy(35zł) lipowy (40zł), rzepakowy (35zl) i GRYCZANY(tylko 15 sztuk, 45zł) . Większość miodów się jeszcze nie skrystalizowała do końca i są bardzo mięciutkie (ʘ‿ʘ) Oczywiście do wygrania jest słoik, z którym kot nie miał do czynienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) By wygrać wystarczy zaplusować wpis, aby wziąć udział w losowaniu. Wyniki ogłoszę jutro o 14.

  Miód można zamawiać w wiadomości prywatnej, u siostry: martynakomorowska11@gmail.com lub dla zainteresowanych zostanie stworzona aukcja na allegro.
  Wysyłamy miody inpostem (zero stłuczonych słoików, solidne pakowanie dźwignią handlu.)
  pokaż całość

  odpowiedzi (50)