Wpis z mikrobloga

dlaczego polaczki nie umieją zrobić chociaż jednej sensownej gry?
pomijam te gówna z gazetek za 5zł
car mechanic sim od 5 lat odgrzewany kotlet nic nie dodali ani nic nie zmienili
wiedźminy też gunwo... bawiłam się lepiej przy mieszaniu błota kijem niż grająć w wiedzmina 3
no i perełka o której mało osób wie Gold Rush: The Game gówno które ma grafike wyglądającą jak gówno i jest tak #!$%@? zoptymalizowane że potrzebna na to i5 xD
no #!$%@? polaczki robaczki połączcie te swoje śmieszne studyjka i może za 30 lat uda wam się zrobić pierwszą dobrą grę przy której nie usne po 10 minutach
#gry #grypc #zalesie
  • 26
@gangag: Ale to są całkiem inne gry. Najbardziej podoba Ci się GTA V w którym biegasz, strzelasz i robisz rozpierdziel, a dziwisz się że gra o kopaniu dołów i wydobywaniu złota Ci się nie podoba. Wcale się nie dziwię, że tak jest. ;D
@rafal689: nie mówie że mi się gra o kopaniu dołów nie podoba bo bym w to pograła ale jak zobaczyłam że tekstury mi nie doczytują i jak ta gra w ogóle wygląda to musiałam setke #!$%@?ąć bo bym na trzeźwo nie wytrzymała
było tak: wsiadam to auta i dopiero po paru sekundach widze tekstury w hd
@gangag: A w Wieśku co Ci się nie podobało? Optymalizacja w porządku, tekstury też, zadania ciekawe i jest o niebo lepszy od Gold Rush, a mimo to też Ci nie przypadł do gustu. Jak dla mnie Wiedźmin to bardzo sensowna gra.