Wpis z mikrobloga

@ZiemiaMarsKosmos: to nie jest w ch*j hajsu, tylko lekko ponad 400 zł, więc kasa nie boli. Obsługa tego urządzenia jest bardzo prosta... przejrzałem cały internet w poszukiwaniu przepisów i inspiracji ale jedzenie jest po prostu obrzydliwe... i nie wywalam go w kąt tylko przez okno... nie chce tego więcej na oczy widzieć.
@mualina: spróbuj zrobić rybe lub kurczaka, warzywa rzeczywiscie, tracą smak a może go jakby nie nabierają i sa miekkie ale bez smaku totalnie. Ryba np z Lidla pstrąg przyprawiony wrzucony do tej maszynki na prawde spoko opcja. Spróbuj zanim wyrzucisz pokombinować jeszcze
@gh001st: kuraka robiłem... może nie był zły, zjadłem... ale cóż... miałem ochotę na zdrowe jedzenie ale okazało się że to nie moje klimaty... serio, na sama myśl o tym jedzeniu bulgocze mi w żołądku...
@mualina: jak pisali - ryba jest super np łosoś. Świetny do odgrzewania np pierogów czy innego żarcia .mięso i warzywa wychodzą paskudnie. Brokuł i kalafior ok jeśli nie robisz zbyt długo. Generalnie przydatne jak nie masz mikrofalówki.
@mualina: ryba na prawde jest kozak już wcześniej jakoś przyprawiona np tak jak wyżej łosoś albo pstrąg zależy jakie preferujesz. Mam nadzieje ze jeszcze z tego skorzystasz a jak nie to na ch&j się męczyć lepiej kupić sajebista patelnie grillowa i stejki trzaskać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@mualina: z tym jest jak ze szpinakiem: jeśli nie umiesz przyrządzić to wychodzi ohydna breja, a jeśli wiesz jak - to wychodzi coś o doskonałym smaku :> Chyba potrzeba żeby ktoś kto wie co i jak tym przyrządzić zademonstrował to. Może na początek spróbuj jakiś dobry sos do tych uparowanych warzyw. Kurczak również - parowanie nie oznacza że jesz bez przypraw....
@mualina: ja jakiegoś wielkiego doświadczenia nie mam, zwłaszcza że na parze gotuję głównie warzywa z mrożonek i mam do tego mały garnek, co wystarcza, ale z tego co pamiętam łosoś i pulpety rybne były bardzo smaczne. Pierś z kurczaka mniej, ale też nie najgorsza. Imo w jedzeniu z parowaru najgorsze co może być to brak tłuszczu, który jest nośnikiem smaku, więc przed włożeniem czegokolwiek lub po włożeniu dodałabym tłuszcz - przed