•  

Dlaczego do k#!!#= nie można w niedzielę wyjść kupić ciuch w sklepie jak od poniedziałku do piatku pracuje się do 18 a w sobotę trzeba dom ogarnąć. Wkurw na maxa #zakazhandlu

+: laminio, L..........a +595 innych
    •  

@weeego: ile można o tym samym pierdolic

•  

@weeego: od której pracujesz do 18stej ?

•  

@weeego: chyba wymyśliłem: idź po zakupy w sobotę, a w niedzielę ogarniaj dom, bo i tak nie zmienisz sytuacji

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@Ristian dokładnie tak zacząłem robić, tylko w ten sposób ma to sens :D

•  

@jilted szefernakery dziś pracujo?

•  

@jilted: dopóki do pustych łbów nie dotrzesz

•  

@weeego: Zawsze można iść na rynek( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@weeego: kup w sobotę, sprzątnij w niedzielę, też masz problem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

•  

@weeego: skoro głosujące na PiS wsiury z Polski B nie chcą żebyś chodził na zakupy to nie będziesz chodził. Proste.

•  

@weeego: Galerie i pasaże sa najczęściej czynne od poniedziałku do soboty od 9 do 21, w piątki nawet 22, do tego najczęściej w większych miastach ma sie do wyboru więcej jak jedną galerie. I wmawiasz mi, że niedziela to jedyny dzień na zakupy?

•  

@jilted:
      Bo jest się wkurwionym teraz i człowiek chce to z siebie wyrzucić? Jedyny dzień w którym można cokolwiek kupić, pomajsterkować, urządzić nowe mieszkanie... Od cholery różnych strat. Mój kolega jak chodził projektować kuchnię i łazienkę w markecie, to robił to oczywiście w niedzielę, bo w sobotę jeszcze pracował. Teraz tacy ludzie będą uwalać robotę w tygodniu, żeby ogarniać podobne sprawy. Nawet ciasta nie upieczesz jak cię najdzie na to ochota. To wszystko straty - tak dla ludzi jak i gospodarki.
      @WojciechM-ce:
      To sobie chodź w piątki o 22:00, ktoś Ci broni? My chcemy chodzić na zakupy w niedziele i nic Tobie do tego :P

•  

@Ristian: niedziela to dzień boży. Nie można sprzątać xD

•  

@weeego: chłopie, odpocznij sobie w niedziele a nie będziesz łaził po sklepach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@WojciechM-ce a kiedy jest lepiej wyskoczyć do sklepu, jak się jest zmęczonym po całym dniu pracy, czy na spokojnie w niedzielę? Nie rozumiem kompletnie tego usprawiedliwiania durnych przepisów bo "przecież nie jest tak źle". Jakby nagle zabronili, nie wiem, srać po południu, to też powiecie że "jaki masz problem, przecież możesz się wysrać rano albo poczekać do jutra"? XD

•  

@weeego to ogarnij dom w niedzielę, ja pierdole

+: lukmar
    •  

@dudi_: Tylko że teraz w sobotę duże tłumy są i się odechciewa do sklepu iść. W tym roku dużo zaoszczędzę ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

•  

@krolik1337: @Endrius: W zasadzie część polemiki z ludźmi tutaj, można zacząć od słów klasyka: "w normalnym cywilizowanym kraju..." Mam porównanie, bo w takim kraju żyje. Jako były pracownik galerii, już się nad tym rozpisywałem i nie mam ochoty się powtarzać. W dużym skrócie, w niedziele przychodziły największe zjeby. Co do was, skoro nie macie czasu w ciągu 12 godzin dziennie przez 6 dni w tygodniu skoczyć do galerii, to albo zmieńcie swoje obozy pracy, albo se zorganizujcie lepiej czas xD.

•  

@WojciechM-ce:
      Też byłem pracownikiem galerii, stacji benzynowej i w paru innych miejscach a najlepiej wspominam system pracy 12, 12, dwa dni wolnego - świątek piątek czy niedziela - ten ze stacji.

•  

@WojciechM-ce: niedorajda się odezwała co w galerii pracowała. Następny dzban co popiera jak rząd za mordę trzyma i pokazuje co wolno a co nie. Nawet mi cię nie żal

+: kirsen, bLnq
    •  

ile można o tym samym pierdolic

@jilted: Tak długo aż władza zmieni zdanie. Na Węgrzech trwało to rok.

•  

@WojciechM-ce okej, cieszę się, z tym że ja nie chcę żeby w Polsce było "jak w Niemczech", czy jak gdziekolwiek, po prostu żeby było dobrze. A że przychodzą zjeby, no to co, w tygodniu nie przychodzą? Jak się pracuje z klientami to nie masz wpływu na to kto i kiedy przyjdzie. Parafrazując, cześć polemiki z ludźmi tutaj można zacząć od słów "jak nie umiecie sobie zorganizować czasu...", wiesz, tu nie chodzi o to że o mój Boże, paraliż bo sklep zamknięty, ludzie sobie poradzą, radzili sobie w dużo trudniejszych sytuacjach, ale chodzi o sam zakaz. niejako faworyzuje (zależy jak patrzeć) jedna grupę społeczną, a inne chodzą do pracy jak zwykle, w czym na przykład taki kelner jest gorszy od sprzedawcy? I nie mówię tego z perspektywy klienta, bo w weekendy jak na razie jestem na wsi i do galerii tak czy inaczej mam kilkanaście kilometrów, ale jako student, który właśnie szuka pracy, w tygodniu mam zajęcia I naukę, w różnych godzinach, zatem jak najbardziej chciałbym pójść do pracy w niedzielę i akurat taka prosta praca w sklepie by mi odpowiadała, a nie mogę, bo nie.

•  

@weeego: W niedziele ogarnij dom a w sobotę idź na zakupy xD

•  

@Shmit: a ty co dzbanie? Kupujesz coś w tych galeriach czy łazisz tylko tam jak smród po gaciach, i trujesz dupe osobom tam pracującym? Rzeczywiście rząd trzyma za morde bo, nie kupię jeansów w jeden dzień tygodnia xD. Niedorajdą, jest człowiek, który wizyty w centrach traktuje jak rozrywkę, do tego stopnia, że wylewa żale na wypoku bo mu sie odbiera wolności osobiste.

@krolik1337: Nie chcesz, żeby było jak w Niemczech? A to wielka szkoda, dla pracowników, bo nie dość, że niedziele wolne od handlu, to wszyscy, którzy muszą pracować dostają extra dopłaty 75% - 150%.

•  

@WojciechM-ce: niedorajdo wymień głowę bo i tak nie zrozumiesz. Komuszek widać od razu. Jakim prawem chcesz komuś mówić kiedy może zakupy zrobić ? Nie pasuje robota i pracująca niedziela to zmień prace.

•  

@Shmit: Nie pasowała, zmieniłem. Jeszcze coś dzbanie? Jakim prawem ty wmawiasz komuś, kiedy ma pracować a kiedy nie. W jakiej pracy a w jakiej nie? Komuszku.

•  

@WojciechM-ce: czujesz różnice pomiędzy możliwością a zakazem ? Do pracy nikt nie zmusza LEWAKU

•  

Czuje, bo to właśnie komuna, wypychała ludzi do pracy w niedziele, cele, program, plany, lud pracujący, żyjemy żeby pracować. Także komuszku dalej nie trafiasz. Dla twojej informacji, zmieniłem prace tak, że każdy weekend mam wolny, pewnie nie wiesz jakie to zajebiste uczucie, ale kiedyś warto spróbować. Polecam warto.

+: meres
    •  

@WojciechM-ce: Widzisz, z całej wypowiedzi zwróciłeś uwagę tylko na jedno zdanie, ale i tak nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Nie chcę po prostu żeby to wprowadzać na zasadzie "a bo u Niemców tak mają". W Niemczech przyjmują uchodźców, może też przyjmiemy? Niee, tu już Niemcy nie są fajni. Powiedzenie o kimś że "ma Niemieckie korzenie", albo "jest na usługach Niemiec" jest traktowane jako obelga. Raz Niemcy są dobrzy, raz źli, zdecydujmy w końcu. Wolę, żeby zmiany i przepisy wprowadzać dlatego że są dobre dla ludzi i ci ludzie ich oczekują, a nie dlatego że inni tak mają. Nie słyszałem żadnej otwartej debaty, głosów sprzeciwu, ani sygnalizowania takiej potrzeby przed wprowadzeniem zakazu, komu nie odpowiadała praca w niedzielę mógł ją zawsze zmienić, teraz tego wyboru nie ma.

•  

bo sobie grupka siusiaczkow wymyslila

@JelitoGrubee: Z tym wymyśleniem to nie do końca, w końcu ktoś wybrał tych zjebów. Poza tym patrząc na ludzi wokół można dojść do wniosku, że wolą być trzymani za ryło, im mocniej tym dla nich lepiej bo to zawsze mniej odpowiedzialności. ¯\_(ツ)_/¯

•  

a w sobotę trzeba dom ogarnąć.

@weeego: Caly dzien ogarniasz?

•  

@weeego godzina zajmuje kupienie ciucha. Braknie ci tej godziny do sprzątania?

•  

@lastro 180 metrów mam i garaż 120 metrow a w lecie jeszcze trawe musze skusić co mam teraz w niedziele kosić

•  

@weeego: Ta nie musisz sprzątac za kazdym razem jak na swięta

•  

@Ristian: W sobotę jest taki rozpierdol w sklepach, że omijam o 2 dni.

•  

@weeego: Protip: możesz sprzątać w niedziele.

•  

@weeego protip ogarniaj dom w niedzielę, a w sobotę kupuj ciuch w sklepie ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@jilted: będziemy pierdolić aż wróci normalność, czyli zakaz zostanie zniesiony.

•  

@JelitoGrubee: skoro nie lubisz to co robisz w tym kierunku by to znieść? komentarze na wykoppee?

•  

@WojciechM-ce: po to pracuje cały tydzień żeby weekend mieć od zakupów. Nie będzie mi wybierać żaden debil kiedy mogę iść do sklepu a kiedy nie bo jakieś niedorajdy które nie chcą musza akurat pracować. Praca to nie przymus i można ja zmienić

•  

@PrimoUltimo @Justyna712 najwyraźniej jeszcze u niej w domu są stare zabobony że w niedzielę nie można odkurzacza odpalić xD tylko nie chce o tym pisać bo ludzie ja wyśmieją

•  

@weeego: To ogarnij dom w niedzielę. A nie czekaj... w niedzielę powinno się odpoczywać i mieć czas dla siebie.

•  
      q.....u via Android

+3

@weeego

co mam teraz w niedziele kosić

Trawę

•  

@Asteroida właśnie chce mieć czas dla siebie i iść na szoping

•  

@weeego: @JelitoGrubee: @Ristian: Ja to się dziwie jak to możliwe, że 80 mln niemców daje radę żyć w swoim państwie z zakazem handlu w niedziele i święta od tylu lat...

•  

@qwertyu tak zrobię kosiarka do trawy i koszenie trzeba przełożyć na niedziele

•  

Dlaczego do k#!!#= nie można w niedzielę wyjść kupić ciuch w sklepie jak od poniedziałku do piatku pracuje się do 18

@weeego: tak odbiegając od dyskusji nt. słuszności lub nie zakazu handlu w ndz to galerie otwarte są do 21 albo do 22. Poza tym, masz otwartą sobotę, chyba nie ogarniasz domu przez 12 godzin.

•  

@Dzonzi niemcy już dawno są nad przepaścią

•  

@terwer358: ogarnia tylko trolluje dla plusów XD
      @weeego:

•  

@Dzonzi ja nie chce plusów weźcie to zakopcie

•  

@weeego: A dlaczego nie sprzątasz w niedzielę, a chcesz chodzić do sklepu ? :P

•  

@WojciechM-ce: popracuj od rana do wieczora i zobaczymy czy będzie ci się chciało o 20 jechać na zakupy

•  

@przygarnijkropka: Nie mam takiej potrzeby, nie pracuje w obozie pracy.

•  

Kolejny taki post i kolejne komentarze jebanych idiotow typu galeria czynna do tej i do tej, nie mozesz isc po pravy hurrr durrr, idz w sobote hurrr durrr...
      kurwa nie moge, bo po robocir jestem zmeczony, ide do domu, wyprowadzam psa, gotuj obiad na kolejny dzien i ide spac, nie mam czasu na zakupy. W soboty odsypiam caly jebany tydzien bo nie ma mnie od 7 rano do 8 wieczorem albo jade na uczelnie, w sobote mam mozliwosc do nadrobienia prywatnych spraw ktorych w tygodniu nie mam czasu ogarnac a niedziela jest dniem ktory mam prawo spedzac jak chce i gdzie chce, dniem w ktorym robie zakupy na csly tydzien czy dniem w ktorym sie opierdalam i jak mam ochote na cos to jade do sklepu i kupuje a nie szukam jebanej zabki w okolicy i place dwa razy wiecej za gowno warte produkty bez mozliwosci zakupu lepszych. W dupe se to wsadzcie i chodzie jak chcecie ale kurwa, usprawiedliwianie waszego uposledzenia i niewolnictwa mentalnego tego typu tekstami pokazuje tylko ze niewiele sie w tym kurwidolku zmieni. Chcecie to soedzcie na dupie, idzcie do kosciola na spacer i omijajcie sklepy z daleka ale nie mowcie innym jak maja zyc i co robic ze swoim czasem bez wzgledu na to czy to sobota niedziele czy kazdy inny dzien.

•  

@weeego tu czekać aż amazon odpali usługi w PL.
      Darmowa wysyłka w obie strony i zakwiczą "galerie" z ciuchami...

•  

kurwa nie moge, bo po robocir jestem zmeczony, ide do domu, wyprowadzam psa, gotuj obiad na kolejny dzien i ide spac, nie mam czasu na zakupy. W soboty odsypiam caly jebany tydzien bo nie ma mnie od 7 rano do 8 wieczorem albo jade na uczelnie, w sobote mam mozliwosc do nadrobienia prywatnych spraw ktorych w tygodniu nie mam czasu ogarnac a niedziela jest dniem ktory mam prawo spedzac jak chce i gdzie chce, dniem w ktorym robie zakupy na csly tydzien czy dniem w ktorym sie opierdalam i jak mam ochote na cos to jade do sklepu i kupuje a nie szukam jebanej zabki w okolicy i place dwa razy wiecej za gowno warte produkty bez mozliwosci zakupu lepszych. W dupe se to wsadzcie i chodzie jak chcecie ale kurwa, usprawiedliwianie waszego uposledzenia i niewolnictwa mentalnego tego typu tekstami pokazuje tylko ze niewiele sie w tym kurwidolku zmieni. Chcecie to soedzcie na dupie, idzcie do kosciola na spacer i omijajcie sklepy z daleka ale nie mowcie innym jak maja zyc i co robic ze swoim czasem bez wzgledu na to czy to sobota niedziele czy kazdy inny dzien.

@Apocotokomu: nie sądziłem ze nowa ustawa wyzwoli w Polakach taki wylew egocentryzmu i równaniem wolności z możliwością wydania kasy kiedy mi się tylko podoba.

Po 1. Genezą tej ustawy nie jest jedynie chęć sprawienia prezentu pracownikom handlu detalicznego w Polsce. Od końca lat 90 w Polsce mamy do czynienia ze zmianą modelu konsumpcyjnego jak i zakupowego wymuszonego przez obecność wielkich sieci handlowych w kraju. Lokalne przedsiębiorstwa jak i lokalni pracownicy musieli się dostosować, bo nie mieli za dużego wyboru. jeszcze 20 lat temu ciężko było zrobić zakupy w niedzielę po 16 - rok temu była to już najnormalniejsza norma. 20 lat temu przed świętami Bożego Narodzenia i Wielkanocy funkcjonowała jedynie tzw Niedziela Handlowa.

Po 2. Rynek niestety nie potrafił uregulować się sam. Postawa roszczeniowa konsumentów sprawiła, że sklepy w Wigilię były otwarte do późnych godzin. Pracownik handlu został sprowadzony do funkcji służalczej, równej służbom ratunkowym etc. Niestety, nasza gospodarka nie dorosła do samoregulacji.

Po 3. Zakaz handlu w dłuższej perspektywie ma tonować nastroje społeczne poprzez narzucenie pewnego wzorca spędzania wolnego czasu - w innym miejscu niż galeria handlowa.

Po 4. Tyle słowem wyjaśnienia. Nikt Ci nie mówi jak masz żyć, ale każdą podobną wypowiedzią pokazujesz, że jednak zakaz handlu nie jest najgłupszym pomysłem - pzedstawiciel społeczeństwa "AboMiSięNależy", otóż nie, nie należy Ci się możliwość zroienia tego, na co masz ochotę w dowolnym momencie. Dlaczego nie płaczesz, że sklepy są zamknięte 6 stycznia lub 25 grudnia? Bo to czas na święto? A dlaczego co druga niedziela już takim świętem być nie może? Bo masz ochotę kupić bluzę lub soczek?

•  

@lukaszzz: ale rozumiesz ze mozna to zrobic w inny sposob tj nalozyc obowiazek na pracodawce zapewnienia pracownikowi minimum dwoch wolnych niedziel w miesiacu. Jakie maja inne emocje towarzyszyc skoro panstwo mowi mi, kiedy moge a koedy nie moge zroic zakupy i jak mam spedzac czas wolny i nie za abomisienalezy ale mam ku temu prawo.
      Nie rozumiem po co usprawiedliwiac ograniczanie naszej wolnosc? Daje to tylko i wylacznie wybranej grupie wolne dnie tym samym ograniczajac cala reszte, nie mysli sie o mikroprzedsiebiorstwach czy o osoboach ktory najzwyjlej w swiecie chca dorobic i moga to zrobic tylko w weekendy?
      A spedzac wolny czas moge gdzie chce i jak chce.

•  

nie za abomisienalezy ale mam ku temu prawo.

@Apocotokomu: ale skąd te prawo wynika? bo jak narazie to jest "A bo mi się należy"

Nie rozumiem po co usprawiedliwiac ograniczanie naszej wolnosc? Daje to tylko i wylacznie wybranej grupie wolne dnie tym samym ograniczajac cala reszte, nie mysli sie o mikroprzedsiebiorstwach czy o osoboach ktory najzwyjlej w swiecie chca dorobic i moga to zrobic tylko w weekendy?
      Ale powiedz mi, jak definiujesz wolność? Poprzez możliwość otwarcia sklepu czy poprzez możliwość zrobienia zakupów?

ale rozumiesz ze mozna to zrobic w inny sposob tj nalozyc obowiazek na pracodawce zapewnienia pracownikowi minimum dwoch wolnych niedziel w miesiacu.
      Ale co takiego można zrobić? Zmienić model konsumpcyjny w Polsce?

nie mysli sie o mikroprzedsiebiorstwach czy o osoboach ktory najzwyjlej w swiecie chca dorobic i moga to zrobic tylko w weekendy?
      powiedz mi, ile realnie zmniejszy się liczba miejsc pracy w handlu detalicznym w weekendy? Uwzględniając oczywiście zwiększony ruch w sobotę. I o ile zwiększy się liczba miejsc pracy w szeroko rozumianych usługach?

A spedzac wolny czas moge gdzie chce i jak chce.
      Ano możesz, i ta ustawa tego nie zmieniła :)

•  

@weeego: te se kurwa ogarniaj dom w niedziele a po ciuch wyjdź w sobotę. Takie trudne?

•  

@weeego: głosuj na Korwina w następnych wyborach do sejmu to jest szansa to odkręcić.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

O siema to znowu ja
    Upieczę dwa posty w jednym poście najpierw o piwku,a niżej o wykop party XD

Dzisiaj Piwko z biedry czyli Cisza Noc Na zzzzz 64/100

+ Smakuje jak takie połączenie trochę jakby jasnego i ciemnego piwka
    + Łatwodostępne na razie (oczywście jak masz biedre blisko)
    + 3 Złocisze
    + Czuć lekkie palone słody
    + Dobrze wchodzi
    + 6,3%
    + Lekki chemiel czuć, ale nie za mocny, do tego piwa w sam raz

- Trochę za wodniste
    - Czuć troszeczkę metaliczny posmak
    - Chyba lepiej pić słochodzone

Ogółem piwko dupy nie urywa, ale do wypicia sobie w poniedziałek jak najbardziej.
    Nie jest przesadnie słodkie to na plus

-------------------------

Dobra teraz opowiem trochę o #wy z mojej perspektywy
    Na wstępie dodam, że przepraszam ale nie pamiętam każdego nicku z którym piłem i gadałem, z imionami też ciężko u mnie z zapamiętywaniem. Jestem bardziej wzrokowcem i bardziej pamiętam po twarzy XD

Dzień 1

6 Rano dzwoni budzik... łooo, trochę ciężko wstać bo popiłem trochę przed wyjazdem z kolegą. Spakowany w pół, więc trochę było trzeba dopakować. Idę sobie na pociąg i trochę takieee... hmm który to mój, bo w sumie to trzeci raz jadę pociągiem i za bardzo nie wiem XD Pytam chyba konduktora mówi że to ten, no to wiadam... 5 Minut do odjazdu... oooo chuj zapomniałem o wodzie. Czas jazdy to tylko ponad 7h więc trochę lipa XD

Dobra trzeba zająć swoje miejsce a tu jakiś śmierdzący dziadek, no dobra tam, może będzie mało osób to sobie siadam obok. Otwieram okno bo duszno i śmierdzi nim a ten do mnie, żeee co ja robię zimnooo. No to cyk otwieram okno na korytarzu. Jest lepiej. Przydałaby się woda, idę szukać Warsu w pociągu, ale mówią mi że nie ma... Pytam obsługi i mówią że będzie wózeeek z przekąskami. Jestem uratownany. XD Piszę sobie z jakąś dziewczyną z wykopu, okazuje się że mieszkała obok w bloku w Białymstoku, a teraz mieszka w Poznaniu... XD Dobra jesteśmy ustawieni na zwiedzenie Poznania w sobotę.

Ludzi w przedziale coraz więcej, ja ściśnięty, okna zamknięte bo dla dziadka zimno, a jak poszedłem się odlać, to chuj zamknął nawet na korytarzu. Miałem być przed 15 w poznaniu... a byłem prawie o 17 XD Fajne te pociągi takie nie za szybkie przez co nei zdążyłem na wykład..

Wysiadam, szukam hostelu, dzwonię do kolegi i trochę się zagadałem. Mija mnie kilka osób i krzyczą oOooooO Damianowski ooo Siema, kilka piątek przybitych i się pytają gdzie idę... no do Hostelu... jak to tam, aaa fajnie wiedzieć XD Patrzę na budnek jakiś stary, myślę sobie ale chujnia XD Wchodzę do środka jednak jest dobrze, chujowo tylko z zewntąrz

Wbijam na recepcję, dziewczyna prowadzi mnei do pokoju na 4 piętrza, otwiera drzwi a tam d0ter w majtach XD
    Siema siema XD Szybkie piwko mirabelka, bo dawali darmowe i cyk po identyfikator. Spotykam jeszcze kilku ludzi, w galerii trochę pusto, pobawiłem się w samochodówką w VR, fajna sprawa.

Wracam do hostelu, tam już fchuj ludzi w pokoju, pokojach. Z początku nie wiedziałem z kim w pokoju jestem bo w zasadzie to każdy sobie siedział w każdym po trochu hehe. Szybkie zdjęcie z d0t3rem na challenge, obok kilka innych mirków. Coś tam śmieskzujemy wszyscy. Naprawdę wszyscy jesteście zajebiści, do tej pory mam zakwasy od śmiania się XD

Pijem dalej browarki i idziemy na biiifor party. Lokal to Cyber coś tam. Cała piwnica nasza, więc jest dobrze. Kolejka zbyt długa żeby stać po jedno piwko więc bierze się dzbana 1,5L XD Pękają 3 dzbany na moje to wychodzi jakies 9 browarków, ale jakoś nie czuję żebym je wypił. Pamiętam że piłem jeszcze z kimś wódę, w sumie to z kilkoma ludźmi XD

Gadka gadką, czas iść na miasto pozwiedzać. Masa ludzi, jakieś zdjęcia z ludźmi... łoo coś tam chyba jem. No dobra chyba coś koło 3 godziny, TYLKOOO Gdzie ten hostel XD
    Spotykam pewną Mirabelką, mówi że zaprowadzi do hostelu... No to leciiim.
    W hostelu Podłączam powerbanka do telefonu, z myślą że ładuje powerbanka XDDD
    Wbijam na łóżko i lecę spać XD
    Dzień bardzo streszczony, dużo się działo, ale jeżeli by to opowiadać to tak nie za bardzo pamiętam szczegółów... I ciężko to wszystko zebrać do kupy, bo im więcej pisze tym wiecej mi się przypomina i trochę miesza w czasie.
    Jednym słowem zajebiście minął piątek z zajebistymi ludźmi.

Drugi dzień w innym wpisie

#100browarowchallenge #pijzwykopem #pokazmorde
    pokaż całość

odpowiedzi (54)

Jutro bede mial chyba najdziwniejsza rozmowe kwalifikacyjna w swoim zyciu. Zadzwonilem do faceta w sprawie pracy i spotkania. Powiedzial ze moge wpasc jutro po 15 do jego domu i zeby juz sie nie umawiac konkretnie bo i tak bedzie lezal caly dzien w domu xD najlepsze jest to ze gosc mega sympatyczny w gadce i bardzo dobra pensje proponuje :) jutro dowiem sie czy gdzies jest haczyk ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdybym sie juz nie odezwal na mirko to powiadomcie policje xD
    #pracbaza #praca #rozmowakwalifikacyjna #oswiadczenie #truestory #heheszki #czujedobrzeczlowiek
    pokaż całość

odpowiedzi (17)

Ojj jak boli, ojj jak boli, ojj jak boli
    #heheszki #humorobrazkowy #swiatwedlugkiepskich

odpowiedzi (14)