Gorące dyskusje ostatnie 12h

Byłem dzisiaj na rozmowie o prace. Jako że studiuje zaocznie czyt. chce się rozwijać. Nie spodobało się to panu kierownikowi, pierdolonemu nosaczowi, który powiedział, że jak on ma mnie przyjąć na stanowisko, skoro ja po zakończeniu studiów nie będę tu pracował( I rok here) i że on nie będzie co trzy lata kogoś nowego uczył.
    Chuj kurwa, więcej ukrainców, więcej januszów i więcej jebania młodych ludzi, którzy chcą się uczyć, a kraj będzie piękniejszy.
    #pracbaza #praca #studbaza

Gościu chyba nie rozumie, że skończyła się komuna i ludzie nie siedzą w jednym miejscu po 20 lat.
    pokaż całość

odpowiedzi (51)

• odpowiedzi (21)

Ręce opadają... W weekend spotkałem się przy piwku ze znajomym, którego nie widziałem dobre pół roku. Ostatnio mówił mi, że jego ciocia spadła z rowerka i w związku z tym odziedziczył mieszkanie, a raczej jedną trzecią. Resztę dostały po 1/3 siostry cioci - dwie, grażynowate stare panny. Pomijając komentarze, które dotarły do kumpla, że Grażynom nie podobało się, że muszą się z nim dzielić i że próbowały szukać możliwości jak kumpla ze spadku wyłączyć (XD): Grażyny po pogodzeniu się z faktem przymusu podziału stwierdziły, że mieszkanie idzie na wynajem, bo nieruchomościach są pieniądze i wszyscy tak robią, i jak to kolega zacytował: Hehe, Anon, bedziem wynajmować studentom, bedom pieniążki spływać a my bedziem leżeć i pachnieć (XDD).
    Kolega się wahał, bo niby kasa mu niepotrzebna, mieszkanie stosunkowo blisko kilku uczelni (5-10 minut na piechotę, #lublin here), to doprowadzenie go do stanu, w którym można by je w ogóle komuś proponować, pochłonęłoby kilkadziesiąt tysięcy. Kumpel machnął ręką, stwierdził że zaczeka co zrobią Grażyny, skoro tak im się pali do tych milionów (XDDD) z wynajmu.
    No i wracając do teraźniejszości, zapytałem go w sobotę co z tym mieszkaniem. No to mi powiedział... Grażyny zadzwoniły do niego i wprost zapytały "jak idzie remont, (XDDDD), bo każdy dzień to strata pieniążków i ile one mają czekać?". Kumpla zamurowało, ale spytał wprost "dlaczego niby ja mam robić remont" to usłyszał:

pokaż spoiler BO MŁODY JESTEŚ I MASZ NAJBLIŻEJ

Wk....ił się delikatnie i wrzasnął do słuchawki, że one chciałby to remontować i wynajmować, więc niech się tym zajmą. On może się najwyżej dorzucić, choć wolałby sprzedać.
    Nie chciał dalej ciągnąć tematu, rzucił tylko że Grażyny próbują robić mu smród w rodzinie, że on je chciał oszukać i sam wynajmować albo tam zamieszkać i zamki zmienić (XDDDDDDDD). Ale powszechnie wiadomo w rodzinie że są pier.....nięte to nikt sobie tym głowy nie zawraca.
    #bekazpodludzi #starebabyjebacpradem #coolstory
    pokaż całość

odpowiedzi (45)