Wpis z mikrobloga

@Magnesowa_: proszę, widzę progres w twoich pracach, masz fajne pomysły :) To jest najważniejsze w robieniu logotypów, warsztat przyjdzie sam z czasem :) Ale jak czegoś nie jesteś pewna, umieść logo na siatce.
@xyz23: sama widzę progress, miło :)

@goedenavond: Po co ten gniew ;) Kudlata - dobrze rozkminiłeś, kudłata, chodzi o kręcony włos, brawo Ty. Bez Ł bo znaki polskie nie są mile widziane w nazwie firm. A pokażesz przykłady projektów logo, które propsujesz? (tylko przykłady mniej znane niż nike)

@Bartholomew: Miałam tak pierwotnie, ale spotkałam się z opinią by rozdzielić literki. Ile osób tyle zdań... Myślę, że tak jest nieco
@Magnesowa_: żaden gniew, zwyczajnie zwracam na to uwagę i jednocześnie staram Ci pokazać jak krytycznie powinnaś sama podejść do projektów zanim je komukolwiek pokażesz.

Brak polskich znaków w urzędowej nazwie nie przeszkadza w ich użyciu w logotypie, tak samo nie stosuje się spzoo, gmbh czy ltd (można, ale nie jest to warunek konieczny).
@Magnesowa_: to zrezygnuj z polskiej nazwy skoro chcesz się pozycjonować na klientów zagranicznych.. jeśli pozycjonujesz się na pl, rob to po polsku. Jeśli trafi Ci się klient z zagranicy, to uwierz mi, bardziej mu będzie zależało na wykonaniu dobrej roboty niż poprawnym wymówieniu twojej nazwy.
@goedenavond: Zależy mi na takiej nazwie a nie innej. Na razie interesuje mnie rynek polski, ale nie wykluczam, że zmienię zdanie w przyszłości. Że klientowi zależy na dobrej robocie spoko, ale po co utrudniać mu życie. Ł jest nikomu nie potrzebne.