Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że moi koledzy zielonki od wczoraj jakby próbują odwrócić uwagę od Gurala i najeżdżają na Boxdela? Coś mi tu śmierdzi. Moim zdaniem najpierw powinno się wziąć za pedofila, a potem za Boxdela, a nie to, co ma miejsce teraz, bo wszystko wskazuje na to, że pedofil się z tego wywinie przy tak zmniejszonym hejcie. W ogóle to śmieszne, że praktycznie wiele osób pisało o tym, że Boxdel o wszystkim wiedział, bo to logiczne, ale gdy powiedział o tym wielki youtuber Pedofil, to nagle ludzi olśniło. Dojeżdżać Pedofila, nie #!$%@?ć non stop o Boxdelu i innych youtuberach, bo to będzie znaczyło, że Plastuś osiągnął zamierzony cel. Jeśli on się z tego wywinie, to stracę wiarę w ludzkość. Jedynym pocieszeniem jest to, że już do końca swojego #!$%@? jestestwa będzie nosił łatkę pedofila. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gural #patostreamy
  • 17
@piotrek-ry: Dlaczego non stop bronisz tego pedofila? Dlaczego gdy on się dopuszczał hejtu, jeśli mogę to tak nazwać, bo to, co on robił było odrażające i wstrętne i hejt to raczej za małe słowo, to ja mam to skrytykować? Dla Ciebie odpowiednim sformułowaniem w stosunku do jego zachowań jest zwykłe "Nie pochwalam jego działań", tak? Masakra...
@JJPPIZ: Ano, to się dzieje. Każdy z wymienionych jest #!$%@?, ale priorytetem jest wykończenie Pedofila.

@piotrek-ry Dobra, stary, myślę, że ze swoimi ostatnimi komentarzami bardziej niż na Wykop nadajesz się do facebookowej grupy "Maciusie Gurala"...
@piotrek-ry: Obiektywny?! Chłopie. To ja pozwolę sobie na odrobinę obiektywizmu. Chłop na przestrzeni 2 lat dokonał wielu ohydnych rzeczy. Popłakał się i przeprosił za nie wszystkie wczoraj pod wpływem internetowego obrzydzenia jego zachowaniami. I ty uważasz, że te "przeprosiny" (nieszczere, ale kto by się tego domyślił...) wystarczą. Poza tym jak kiedyś wspominałem - Ty ani ktokolwiek z nas nie jest nikim, kto miałby mu wybaczać. Wybaczać mu mogą wszystkie osoby poszkodowane
@piotrek-ry: Na pewno nie będzie tego pokazywał. Ale za jakiś czas może się stać groźnym pedofilem, skoro już ma skłonności do tego. Dlatego mógłby się poddać leczeniu psychiatrycznemu, bo ma po prostu zaburzenia.

Choć być może prokuratura wyprzedzi.
@piotrek-ry: Ty tak serio człowieku?
Ktoś może zgwałcić i zabić kobietę, potem się ukrywać kilka lat. Złapie go policja, on się rozpłacze, przeprosi i powie, że już nie będzie, do tego powie, że to było dawno i już jest innym człowiekiem.
Też byś takiej osobie dał drugą szansę? liczę na to, że to tylko słaba zarzutka.

Jeśli nie, to trzeba uruchomić procedurę awaryjną: