Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (8)

 • avatar

  XD XD XD

  Szczepionki działajo chyba, że zarażasz się od niezaszczepionych - wtedy nie działajo czego nie rozumiesz sz00rze xDD

  Było mówione, że szczepieni też przenoszą więc o co chodzi? Jakie to ma znaczenie czy zarażasz się od szczepionego czy nieszczepionego?

  Źródło: https://www.instagram.com/p/CT3JOoxta9H/

  pokaż spoiler #koronawirus #bekazcovidian #bekazlewactwa #bekazpodludzi
  pokaż całość

  odpowiedzi (16)

 • avatar

  Takie u nas na budowie kręcą się zwierzęta.

  -Świnia, na którą mówimy Janusz. Wygląda jak guziec, taką świnia z Afryki. Żre wszystko i jest 5ak gruby że ledwo chodzi. Bardzo nie ufny, ale na tyle pazerny na jedzenie że je z ręki. Ma ulubiony kołek który próbuje ruchać. Uciekł gospodarzowi i żyje sobie w krzakach. Większość czasu leży między maszynami i czeka na pozostawione obiady.
  -Kocur, wygląda na takiego który jest jakby rasowy. Ma duży umięśniony kark. Po kilku dniach karmienia daje się śmyrac co widocznie mu się podoba, bo mocno mruczy. Jak jest głodny to je myszy na naszych oczach. Czasem wygląda bardzo dostojnie dzięki srebrzystej siersci i śnieżnobiałym torsie. Ma też białe brwi i wibrysy. Widać, że jakby się nim zająć to byłby piękny kot. Je wszystko od pierogów, po sałatki.
  -Mała Kitka, pojawiła się z tydzień temu. Nikt nie wie skąd. Bardzo nieufna dla obcych. Po kilku dniach podchodzi coraz bliżej. Jej natura małego kotka sprawia że chętnie się bawi źdźbłami traw. Czasem bawi się z Kocurem, który niby od niechcenia jej odpowiada machaniem pazurami.

  Kot tak jakby opiekuje się małą, pozwala jej jeść z jednej miski, chociaż czasami ja pogoni. Janusz próbuje wszystko zjeść i wyjad kotom wszystko, nawet wypija mleko. Ogon Janusza jest cały czas w ruchu co ewidentnie podoba się Małej i czasem na niego poluje.

  W komentarzach więcej zdjęć zwierząt, które postanowiły zamieszkać na budowie.
  #ciekawostki #koty #zwierzeta #budujzwykopem
  pokaż całość

  odpowiedzi (49)