Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Aktywista fundacji Pro - Prawo do życia nielegalnie wchodzi na teren zamkniętego dla odwiedzających szpitala ginekologicznego w Poznaniu. Fundacja Pro - prawo do życia nie miała pozwolenia na demonstrację, ponieważ wcześniej w tym samym miejscu zgromadzenie zgłosił ktoś inny. Pomimo tego aktywiści przeskoczyli przez płot i ustawili się pod oknami budynku.

  Zgłosiłam zgromadzenie już od godz. 15, wiedząc, że antyaborcjoniści chcą pojawić się przed szpitalem o godz. 16. Ich próba zgłoszenia zgromadzenia w związku z moim okazała się nieskuteczna. Jednocześnie ich zgromadzenie nie zostało uznane za zakazane w związku z liczebnością poniżej 50 osób. Tyle zrozumiałam z informacji od policji i Centrum Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Poznania.

  Cztery osoby z antyaborcyjnymi plakatami przeskoczyły przez płot. Policja nie interweniowała, doszło za to do przepychanki z ochroną szpitala. Ochroniarze, by ostudzić zapędy intruzów, włączyli zraszacze z wodą. Po chwili spięć grupka działaczy antyaborcyjnych spokojnie zaczęła odmawiać różaniec. Po niecałych 20 minutach, w przerwie między modlitwami, policjanci wyprowadzili ich z terenu szpitala.

  Dołączyli oni do pozostałej części grupy (w sumie ok. 30 osób) i kontynuowali różaniec już przed szpitalną bramą.
  Chyba nie muszę dodawać że nikt nie miał maseczek?

  Miesiąc temu zrobili dokładnie to samo https://www.wykop.pl/wpis/51622813/fundacja-pro-prawo-do-zycia-weszla-na-teren-szpita/

  #neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #poznan #patologiazewsi #4konserwy #konfederacja #koronawirus
  pokaż całość

  odpowiedzi (89)

 • avatar

  Bekę mam z różowych które nie chcą zmieniać nazwiska przy ślubie, albo chcą mieć podwójne xD jakby jeszcze coś osiągnęły, że nie chcą stracić swojej rozpoznawalności, czy znanego nazwiska, a one jedyne co osiągnęły to potężną liczbę obejrzanych seriali na netflixie xDDD Dlaczego kobiety brały podwójne nazwiska? Bo zazwyczaj coś sobą reprezentowały, np. Skłodowska-Curie, czy inne super babeczki, a nie te które dały się zalać na studiach podczas oglądania serialu na netflixie xDDD
  #rozowepaski #blackpill #dziewczynybeztabu #takaprawda #slub
  pokaż całość

  odpowiedzi (155)

 • odpowiedzi (36)