•  

Test MSI GT75VR 7RF - potwór z kartą NVIDIA GeForce GTX 1080
    W czasach, gdy składanie wydajnego komputera stacjonarnego jest wybitnie drogie, wiele osób przesiada się na konsole i laptopy. O ile na tych pierwszych można spokojnie grać, to jak wygląda sprawa z drugimi? Też się da, o ile tylko dobierze się odpowiednią maszynę! Dzisiaj na warsztat wzięliśmy DTRa w postaci MSI GT75VR 7RF z Intel Core i7-7820HK, GTX 1080 i 32 GB RAMu na pokładzie. Jak wypadł? Oj jest moc!

MSI GT75VR 7RF Titan jest urządzeniem kompletnym. To zdecydowanie nasz obecny faworyt w rankingu "najlepszych laptopów klasy DTR". Wszystkie elementy tej konstrukcji fantastycznie ze sobą współgrają i tworzą arcyciekawą całość. W stosunku do poprzednika (GT73VR Titan) zmodyfikowano przede wszystkim trzy rzeczy: wprowadzono po raz pierwszy niskoprofilową klawiaturę mechaniczną, która jest świetna. Głośniki Giant Speakers doczekały się jeszcze lepszego dopieszczenia - jakość audio będzie bardzo trudna do pokonania przez konkurentów, a sam GT75VR uważamy aktualnie za najlepiej grający notebook. Kolejna zmiana to wprowadzenie matrycy z częstotliwością odświeżania 120 Hz. To lepsze rozwiązanie niż natywne Ultra HD, przy którym nawet GeForce GTX 1080 potrafi się zakrztusić. Będąc przy temacie GPU nie trudno także przypomnieć, że mamy do czynienia z absolutnie topową specyfikacją, której żadne gry nie są straszne. Intel Core i7-7820HK, który nareszcie rozwija skrzydła oraz GTX 1080 o wysokiej wydajności. Jeśli możemy mieć jakiekolwiek zastrzeżenia, to do nieco zbyt wysokich temperatur procesora (zwłaszcza przed undervoltingiem) oraz gorszą kulturą pracy w porównaniu do GT73VR (tyczy się to również scenariusza przed UV). No i cena... nie chce ktoś kupić jednej nerki? MSI GT75VR 7RF Titan kosztuje bowiem 15999 złotych!

Dokładne zdjęcia, pełną specyfikacje oraz testy w grach i programach (wraz z UV!) jak zwykle na stronie:
    https://www.purepc.pl/notebooki/test_msi_gt75vr_7rf_potwor_z_karta_nvidia_geforce_gtx_1080

#purepc #pcmasterrace #msi #laptopy #hardware #technologia

źródło: purepc.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Oryginalny język > Napisy > Lektor > Dubbing

Nawet z tym nie dilujcie normiki.

Oryginalny język - czyli film który oglądamy z oryginalną ścieżką dźwiękowa, o ile mamy dany język opananowy do perfekcji.

Napisy - są dla ludzi wykształconych, którzy potrafią czytać 500 słów na minutę i potrzebują czasem pomocy w słówkach.

Lektor - jest dla reszty Karyn i Januszy którzy, jedyne co potrafią wyczytać ze znaków, to to gdzie jest toaleta publiczna.

Dubbing - dla dzieci
    pokaż całość

odpowiedzi (140)

Z takich życiowych "sukcesów" to byłem przywódcą wiejskiego trzyosobowego gangu rowerowego, który po tygodniu działalności rozpracowała moja matka.

#coolstory #takbylo #patologiazewsi

odpowiedzi (14)

Wołam po raz pierwszy więc mam nadzieję że się uda. Dziękuje wam bardzo, bardzo mocno za odzew i zakupy. Trochę jest tego więcej niż sobie wyobrażałem. Miałem nadzieję, że sprzeda się z 10-20 książek, a obawiam się że jest ich ze 100-200 - tego jeszcze nie wiem, właśnie zbieram sie do rodziców im pomóc pakować i wysyłać - pakowali podobno całą noc, mam nadzieję że mnie nie zabiją. Z tego powodu też bardzo proszę was o wyrozumiałość - spakować i wysłać 10 paczek dziennie są w stanie, ale jak jest ich setki to może być problem i wysyłka wszystkich na pewno nie uda się dzisiaj.

Także bardzo, bardzo wam dziękuje ale też proszę o cierpliwość w oczekiwaniu na paczkę. Dodatkowo jak ktoś zna sposób jak wysłać bardzo dużą ilość paczek pocztą i inpostem, niż chodzenie do paczkomatu/oddziału poczty - to to jest moment aby się podzielić. Dzięki jeszcze raz! Wieczorem dam znać ile tego wyszło! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (192)