Wpis z mikrobloga

No ludzie,z tego wynika moje pytanie: przy deficycie kcal z czego ma rosnąć mięsień? można liczyć że zmniejszy się minimalnie, ale pompowac go seriami po kilkanaście powtorzen, co mu da? Niech mi ktoś powie np co robią kulturyści na 2 m-ce przed show?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@heniek_8: tak ale można robić tylko w piątek wieczorem przed imprezą lub w poniedziałek, koniecznie w wersji gilotynowej z chwytem małpim
@heniek_8: Jak jesteś początkujący to ćwicz na redukcji, może trochę urośnie, może nie. Jak już jakiś czas ćwiczyć, to ćwicz dalej, przynajmniej nie zmaleje. Reszta wszystko zależy od tego jaka to redukcja, kilka kalorii mniej czy lecisz po bandzie.
@heniek_8: Ja na naprawde ostrej redukcji cwicze tylko i wylacznie podstawy, wyciskania, siady, ciagi, wiosla i podciagania. Zero izolacji bicka i tricka. No ale w sumie na masie tez jakos specjalnie sie do bicka nie przykladam.. ;)
@bst: no ja spróbuję przez kilka tygodni tego Caculina ( wyciskanie żołnierskie i martwy, ale tylko po dwie serie z liniową progresją),
a resztę czasu to sobie będę się przechadzać po siłce i na przemian chinsy i dipsy
a więc i bicek dostanie swoją daninę :D
@heniek_8: Tak naprawde to jak juz pomijamy cwiczenie bicepsa (np na masie nawet) to warto cwiczyc jego glowe dluga (czyli uginanie lezac na lawce skosnej) bo dluga glowa bierze udzial w stabilizacji barku.. To tak nawiasem.