Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #kino #marvel

mirki, może ktoś obiektywnie podsumować "Black Panther"? nie byłem jeszcze w kinie na tym, ale chyba bym się wybrał. Jaka jest wasza ocena tego filmu? Bo czytam różne komentarze na necie, i moje wnioski jedyne jakie do tej pory wyciągnąłem, to:
1. film jest zły, tylko ma dobre oceny, bo jest o czarnuchach, wiec w imię politycznej poprawności nie wypada go #!$%@?ć
2. film jest dobry, i ma zasłużenie wysokie oceny, ale w związku z tym, że niektórym nie podoba się to, że film będący obsadzony samymi czarnymi może sobie dobrze radzić, w internecie trwa na niego ostra nagonka.
W BoxOffice pobija wszelkie rekordy, stąd moje pytanie o obiektywną ocenę. Jak film wypada w porównaniu do innych filmów Marvela?
  • 4
@krizis: mi się film bardzo podobał. #!$%@? o poprawności politycznej pozostawię bez komentarza i skupie się na samym filmie

jako jeden z niewielu filmów ma dobrego villana, villana którego rozumiemy i nawet mu kibicujemy
ma bardzo fajnie zarysowane charaktery, kobiece i męskie
ANDY SERKINS <3 jest fenomenalny w roli ulyssesa, widać jak się bawi rolą i jaką frajdę mu to sprawia
piękne zdjęcia (nie mylić z cgi które jest średnie), czuć