Wpis z mikrobloga

Czołgiem mirki! Nawiązując do mojego wpis gdzie pytałem jaki epapieros sobie kupić, chciałbym napisać krótką recenzję małego MOD-a , który zamówiłem sobie od chińskich przyjaciół. Polecano mi coś od eleafa lub smok-a aczkolwiek postawiłem w ciemno i kupiłem Kangertech Vola. Do zakupu skłoniła mnie głównie cena i wygląd, nie zwracałem uwagi na szczegółowe parametry gdyż nie jestem wybornym "vaperem". Na jego temat jest dosyć mało opinii, jakieś recki na YT, ale z pewnością nie polskie.
Kupiony na flash sale w sklepie #gearbest, gdzie za kolor szary wyceniony był na 38$ (+rejestrowaną przesyłka która dotarła w 14dni). Można było użyć punktów także wychaczony za mniej niż 130zl Inne kolory były w normalnej cenie ale i tak taniej niż u producenta 56$ (obecnie 47$)
Zestaw przychodzi ładnie zapakowany, wraz z instrukcją w 6 językach (bez polskiego), 2 grzałkami o oporowosci 0.2ohm i 0.4ohm, kabelkiem i samym epapierosem. Bateria 2000mah przy moim paleniu (liquid 12mg) wystarcza na 2-3dni, w zależności od stopnia wtajemniczenia mamy do wyboru 3 tryby: początkujący, średnio-zaawansowany i zaawansowany gdzie w poszczególnych trybach można zmieniać konkretne parametry. W początkującym moc, w ś-z temperaturę, w zaawansowanym to i to. Na minus zasługuje dosyć ciężka obsługa, mało intuicyjna (tutaj wygrywają dotykowe ekrany baterii) oraz przyciski które mają dosyć luźny skok. Mi pasuje również z tego względu że nie jest za duży i mieści się idealnie w dłoni. Grzałki na aliexpress są najtańsze i ksoztują ok.8$ za 3 sztuki 0,4ohm i ok.10$ za 0,2ohm, co jest dosyć dobrą i przystępną ceną. Przy bazie 50/50 chmurzy bardzo fajnie, nie testowalem jeszcze grzałki 0.2ohm o poczwórnej cewce ale może być tylko lepiej. Mam go od kilku dni i polecam, choćby dla początkujących jako alternatywa dla popularnego ijusta s, który jest w podobnej cenie. Miałem do wyboru jeszcze inne firmy, aczkolwiek kangertech jest bardziej powszechny co ma znaczenie przy dokupowaniu akcesoriów.

Być może mój wpis komuś się przyda, być może to tylko ciekawostka mało warta, ale stwierdziłem że warto.
Wołam @Guisantes bo chciałeś

więcej foto
#epapieros #epapierosy
Pobierz L3AD3R - Czołgiem mirki! Nawiązując do mojego wpis gdzie pytałem jaki epapieros sobie...
źródło: comment_4dKojGasUA38QylocnV8f4w7qHnKT6vU.jpg
  • 6
@Waspin: zobaczymy, nie wiąże z nim długich nadzei bo nauczony ijustem 2 i wymianą baterii co 3 miechy daje mu do roku działania co za te pięniądze mnie urządza