Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i mirabelki jestem facetem i mam problem, duży problem w przenośni jak i bez przenośni.
Otóż jestem karłem (175cm) mam 19 lat i ważę 117 i z każdym miesiącem waga się powiększa po mimo bycia na deficycie kalorycznym, dietetyk mi wyliczył że jak będę zjadał poniżej 3500kcal dziennie to zacznę chudnąć i otóż tak się nie dzieje po mimo że dziennie jem max 2000-2500kcal (wyliczone wymierzone).
Dietetycy i lekarze rozkładają ręce i nie wiedzą co robić, zimą rzadko ćwicze no bo na dworze zimno jest, na siłownię się wstydzę iść i latem mam tylko możliwość pojeździć na rowerze po za miastem.
Raczej nie jem tłusto (chleb razowy, szynka tylko parmeńska, sery białe itd) cukru całkowicie unikam podobnie soli. Słodycze jem raz na ruski rok i to nie w ilościach liczonych w tonach.
Boję się o swoje zdrowie.
#bekazgrubasow #swinie #zwierzeta #grubas #zdrowie #mirkokoksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: Albo szamiesz grubo powyżej swoje liczenie albo jesteś na takim minusie że organizm broni się rękami i nogami przed zbyt niską kaloryką odkładając wszystko "na potem" podtrzymując jedynie funkcje życiowe. Nie czujesz się przypadkiem jak gówno (zmęczenie, senność etc)?
@AnonimoweMirkoWyznania: 4-5 mniejszych posilkow dziennie zamiast 2-3 dużych, wyeliminuj nabiał z diety. Idź na siłownie, kazdy na silce jest zajety soba i nie bedzie na ciebie zwracal uwagi. Na poczatek bieznia, orbitrek godzina 3 razy w tygodniu zrobi robote. Jak cie stać to kup sobie orbitrek do domu i wyrob sobie nawyk cwiczenia codziennie. Masz dużo do zrzucania i efekty zobaczysz od razu.
PrzyczajonyWybranek: Te 3200 kcal to chyba nijak obliczone... U mnie (181cm/98 kilo, 3 treningi dziennie) bezpieczna dieta redukcyjna to ok 2100 kcal. Chudnę wtedy ok 800-900gram na tydzień. Proponuję Ci podejść do tematu bardzo skrupulatnie. Rozumiem, że byłeś u dietetyka i masz porządną rozpiskę z dietą (5 posiłków, prawidłowe produkty jak kasze itd itp)? W takim razie postaraj się 2 tygodnie robić wszystko tak jak powinno być, bez żadnego oszukiwania, z