Wpis z mikrobloga

Cóż, Chadę można było kochać lub nienawidzić, ale nie ma chyba na Podlasiu dzieciaka urodzonego w latach 80 i wychowanego w erze JedenSiedem i WNB, a który nie zahaczyłby o świetny uliczny album "O nas dla was" w kooperacji z białostoczaninem Pihem.

I jakże ironicznie brzmi w tych okolicznościach kawałek "To nie jest ważne" z tegoż albumu

#wanderlust - tag z mojej obecnej tułaczki po Rogu Afryki (oraz wcześniejszych podróży i opowiadanek).

#muzyka #rap #hiphop #chada #podlasie #bialystok
Dwadziescia_jeden - Cóż, Chadę można było kochać lub nienawidzić, ale nie ma chyba na...
  • 12
@sherkhaan: w sumie racja, czasami gdy wrzucam coś o muzyce czy filmie nie związanego z tematem podróży to właśnie dlatego nie dodaję tego tagu, wkleił mi się tutaj z automatu. Nie mogę już edytować niestety.

wszystko prawda, ale ten album raczej nie był uliczny


@g500s: ja jestem ze wsi, wtedy dla.mnie wszystko było uliczne:)
@Dwadziescia_jeden: na prawdę szkoda Chady, był autentyczny w tym co robił, zawsze mi się wydawało, że bardziej w opozycji do wszystkich raperów z 3 literowymi ksywami. Jak nie lubię Piha to "O nas dla was" było albumem o którym się nie zapomina, tak samo na Moleście, niestety nie moje czasy żeby słyszeć to w dniu premiery.
@Dwadziescia_jeden: Nie przepadałem za jego rapem jakoś szczególnie, ale ich wspólnych kawałków lubiłem słuchać jak np. Puszka Pandory albo Im Mniej Wiesz Tym lepiej Śpisz. Nie był on może jakimś świetnym raperem, ale w sumie można go chyba za legendę rapu uznać. Szkoda mi go, niestety ostatnie lata jego życia nie były zbyt udane, był osobą nieprzystosowaną do społeczeństwa.
@Dwadziescia_jeden: słucham rapsow od stu lat. Gdzieś mi mignęło ze jest taki gość ale nie słyszałem nawet jednego jego kawałka. A tak btw to głupia decyzja i głupia smierć. Słyszałem ze wyszedł z pierdla niedawno. Niech mu ziemia lekka będzie