Wpis z mikrobloga

@adam2a: fake news - Na dole napisane jest że źródłem danych niby jest biuletyn tvp a biuletyn podaje inne dane więc o co tu chodzi?

zaciekawiło mnie więc:
Sprawdziłem dla TVP1 za Styczeń 2018 i nie zgadza się
Sprawdziłem dla TVP2 za Styczeń 2014 i nie zgadza się - uwczesna reżymowa telewizja pokazywała PIS przez 11 minut i 52 sekundy więc o czym my tu mówimy?

Poza tym wiadomo że programem
@BalonowyBalon: Przez Ciebie zmarnowałem 10 minut życia na weryfikację informacji, która okazał się prawdziwa. #czarnolisto Jedyne, do czego mógłbym się przyczepić, to TVP2, gdzie zamiast "PiS" powinno być napisane "Zjednoczona Prawica" czy inna dobra zmiana - wtedy liczby zgadzają się jak złoto.
Chociaż w sumie dobrze się stało, że sobie popatrzyłem na te wykresy. Widać jak na dłoni, jak w czasach PiS zmanipulowany jest sposób liczenia wystąpień rządu pod robienie #!$%@?
Sprawdziłem dla TVP1 za Styczeń 2018 i nie zgadza się


@BalonowyBalon: jak zsumujesz PiS + partie Gowina i Ziobry + czas rządu to chyba się zgadza, chociaż nie jestem pewien czy powinno się tak sumować. no i wykres #!$%@? bo tragicznie się go czyta. nie jestem w stanie powiedzieć jakie są dokładnie wartości PiS na żadnym z wykresów kołowych
@BalonowyBalon: juz nawet nie chodzi o to ile pis ma czwsu choc wyglada ze ma go znacznie wiecej, ale sposoby zadawania pytan i insynuacji dziennikarzy o zlodziejstwie typu "mamy dowody ale ich wam nie pokazemy" itd