Wpis z mikrobloga

Wykopki przeprosiłem Was, więc proszę mnie nie obrażać, bo za pomówienia możecie odpowiedzieć. Zrozumcie, że te "dowody", które macie nie są w stanie nic zrobić, w najgorszej sytuacji grzywna lub zawiasy więc się zastanówcie czy warto tracić swój czas bo niby jesteście dorośli a zachowujecie się jak dzieci. Streamy będę prowadził czy się to komuś podoba czy nie, a za groźby pobicia tudzież za samo pobicie wiecie jakie grożą konsekwencję. Tak się wygrażacie Magicalowi od kilku miesięcy a jedyne co byliście w stanie zrobić to wysłać wykopka na Urzędniczą, który został pobity przez Arsena. Nie wracajcie do sytuacji, za które przeprosiłem bo pod względem prawnym to maksymalnie wykroczenie popełniłem. Teraz się zmieniłem i więcej takich błędów nie popełnię więc przemyślcie czy warto się angażować w jakieś wojny online. Jeśli chcecie zająć się realnymi zagrożeniami to wejdźcie na czaterię i tam szukajcie osób, których jest masa i chcą spotkać się z dziećmi na żywo, a nie czepiliście się człowieka który "żartował" w głupi sposób i żałuje za swoje czyny.
#patostreamy
#danielmagical
#gural
  • 23
@JaPoChomika I nikt nigdy z tą "renomą" nie przyjmie go do normalnej pracy. Życzę mu żeby prędzej czy później był zmuszony szukać roboty. Syf będzie się ciągnął cały czas. On jeszcze nie zdaje sobie z tego sprawy i olewa temat bo myśli, że jest wyjątkowy i cudowny, a jak powie przepraszam to wszystko wszyscy mu wybaczą. Na tę chwilę nic co próbował "udowodnić" nie było tak słabe jak jego akcje. Żaden z
@Grzegorz-Gorny-: ty faktycznie jestes najwiekszym konfidentem jakiego widział ten youtube xD nie masz co robic tylko sprawdzać co komu grozi za jakie wykroczenie? przeciez na tym wszystkim najgorzej wyjdziesz ty bo bedziesz juz totalnym posmiewiskiem i dostaniesz #!$%@? od polaka xD w dodatku z jutuba #!$%@? cie polowa streamerow bo udostepniasz rozmowy z grupy xD