Wpis z mikrobloga

@dbcoop: Takim, że te stare akwaria we Wrocławiu stanowią jakieś 40-50% taboru jeszcze i jakby przestały wyjeżdżać, to by tramwaje jeździły w takcie takim, jak autobusy, czyli co pół godziny albo godzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wiedro: z całym szacunkiem - część wozi powietrze. Np. na klecinę jadą 2-3 tramwaje naraz, bo jest jeden tor. Po co od tego roku puścili tam drugą linię - nie wiem, podobno rada osiedla o to pisała. Nikt nie sprawdził, że nawet w godzinach szczytu w tym jednym tramwaju nie ma strasznego ścisku - są ludzie, nie da się usiąść od 7 do 8 rano, ale nie jest tak, że nie
@alterna86: Ja nigdzie nie mówiłem, że organizacja komunikacji miejskiej w tym mieście jest dobra, bo wszyscy wiedzą, że jest do dupy. I druga linia na Klecinę to jest jakieś nieporozumienie, bo tak, jak mówisz, tramwaje tam jeżdżą stadami, bo któryś się opóźni i blokuje mijankę, do czasu, aż nie przejedzie. Rada osiedla wnioskowała o to, by jeździła tam druga linia, a po rozmowach z mieszkańcami wyszło, że oni by w sumie