Wpis z mikrobloga

Oddawaliście coś kiedyś za darmo na grupach facebooka albo na OLXie? xD Ja właśnie chciałem oddać parę gratów z piwnicy, bo są mi zbędne. Jakieś ubrania, rowerki, miksery, itp. I nie wiem czy na śmietnik nie wystawię, bo dostaję multum wiadomości w stylu:

REZERWUJE SPRZĘT BENDE WIECZOREM JAKIS KONTAKT ALBO ADRES?

PODRZUCIŁBY PAN DO CENTRUM?

REZERWUJĘ!

BIORĘ W CIEMNO, GDZIE PODJECHAĆ? BEDEEEE ZARA.


Dodam, że większość, to sprzęt stary, ale sprawny. Nie chciałem go wystawiać na olx, bo więcej bym zapłacił za prowizję, którą teraz wprowadzili, a pomyślałem, że może komuś się przyda. Niestety, może wymagam za dużo, może to ze mną jest coś nie tak, ale w tym bagnie wiadomości, które dostaje nie ma ani jednego kulturalnego zwrotu, ani jednego "proszę", "dziękuję", "czy mogę prosić", są same rezerwacje i informację, że będę zaraz tylko podaj pan adres. W takich momentach naprawdę mam ochotę cały ten sprzęt z piwnicy przenieść na śmietnik i jeszcze specjalnie powrzucać wszystko do puchy albo rozwalić o ścianę. Wiadomość sprzed chwili: SIEMANO SPRZĘT ODDANY? JAK NIE TO BIORE MG NR TEL?

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #olx #januszebiznesu #januszeolx #gownowpis
  • 10
ja wystawiłam zestaw bluz dla piesków


@SilentMouse: zanim pogooglam, to te takie kaftany co po zalozeniu zwierzeciu tylko lapki, ogon i mordka wystaja? Zawsze myslalem ze to tylko jakies wyzsze sfery w UK tym sie interesuja (i moda co do PL przyszla - konie to rozumiem, ale psy co w domu chowane?). Temat na OLX widze ewoluuje, byla chora corka, teraz chory yorki. Pora na chomiki, albo przynajmniej swinki morskie.
@SadoMaso: O Jezu, jak gardzę. Teraz ludzie kompletnie nie potrafią pisać maili i wiadomości. Nawet służbowo często brakuje podstawowych zwrotów. Ja miałam wbite do głowy, żeby zawsze się przywitać, przedstawić i pozostawić wyrazy szacunku albo coś w tym stylu. Teraz nawet studenci do profesora potrafią wysłać pracę, a w mailu albo zero słów albo jakieś teksty w stylu "załączam dokument, pozdrawiam". Żenada.