Wpis z mikrobloga

@noisy: dobraze zrobiłeś, bo te parówki potem chodza i się chwalą, że występowali na konferencji o kryptowalutach i mówili o Dasgównie. A tak, będzie nagranie na to jak się będą chwalić, ze ludzie mieli obiekcje, a nie siedzieli i kiwali głowami.

Szkoda, że nie ma nic dalej nagranego, bo widzę ze mirki mają info na temat ciekawego zaorania.
wklej to podsumowanie tutaj, nie będę do grupy dołączał specjalnie żeby przeczytać...


@plnk: a masz racje. Niech to będzie bardziej zdecentralizowane :)

Wczoraj na Politechnice Wrocławskiej miało miejsce spotkanie na temat kryptowalut, w ramach Startup Bez Tajemnic vol. 5. Miałem okazję być jednym z 4 prelegentów występujących tego dnia.


Opisuję jednak teraz to wszystko po fakcie, dlatego że samo spotkanie w pewnym momencie doświadczyło niespodziewanego obrotu wydarzeń.


Jako drugi prelegent
noisy - > wklej to podsumowanie tutaj, nie będę do grupy dołączał specjalnie żeby prz...
@noisy: dzięki. :)

Stąd mój apel nie tylko do organizatorów konferencji, ale przede wszystkim do innych prelegentów, by nie popełniali moich błędów i sami upewniali się, że wiedzą w jakim towarzystwie przyjdzie im mówić o nowych technologiach.


Zgadzam się z tym w 100%. Miałem "przyjemność" uczestniczyć w warsztatach rodzicielskich, gdzie była zaproszona "gwiazda" (przez małe "g"), po niej wykład miała pani doktor-pediatra i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie wciskanie ludziom