Wpis z mikrobloga

435797,72 - 12,08 = 435785,64

Co tu dużo mówić - jest fatalnie. Do Cracovia Maraton równy miesiąc, a ja głupie 12 km z niewielkimi przewyższeniami robię z tempem 5:29... :(
Jeszce w dodatku popierniczałem w masce, bo GIOŚ krzyczał że 240% smogu - a dupa, o 6 zerwał się wiatr i wszystko rozwiał. Chociaż tyle dobrego że -3°C, to przynajmniej wielkiej pluchy nie było.
Nic to. Pobiegane. Schuść trza.

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow
Pobierz enron - 435797,72 - 12,08 = 435785,64

Co tu dużo mówić - jest fatalnie. Do Cracovia ...
źródło: comment_6EiWDyqnDkCyomJmkq8vSq3eDe0pSztG.jpg
  • 19
@BenzoesanSodu: bez schuścia się zes*m a nie przyspieszę. Ulana bulwa się ze mnie zrobiła ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@hard1: A bo tak narzekałem, że pobiegłbym Cracovię gdyby nie to że są dwie pętle – no i mi ktoś wytknął, że w tym roku już jest jedna. Nie miałem wyjścia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KILa: no będzie pierwszy ;) Do maratonu od lat podchodzę jak pies do jeża, z zawodów uczestniczyłem tylko w półmaratonach - choć oczywiście "prywatnie" biegałem też dłuższe dystanse niż połówki.
A co to tempo ma? Nic specjalnego, tylko tyle że jest fatalne - tak na luzaka powinienem biegać jakieś 4:40-4:50/km na takim dystansie. Dzisiaj poszło mi już nieco lepiej, może jakoś odbuduję formę przez ten miesiąc.
@enron: Trochę treningów siłowych by się przydało w takim razie :)
Ja regularnie biegam niecały rok. pierwszy maraton planuję na październik tego roku w Poznaniu. W ramach przygotowania robię koronę półmaratonów, terenową masakrę i na lato ultra mazury 37km. Mam nadzieję że uda się zrealizować cele na ten rok czego również życzę Tobie.
W niedziele Warszawa. Damy radę. Pozdro.
@KILa: siłowe pewnie zapodam, jakieś dwa weekendy w rozmiarze półmaratonu w porywach do 30-35km też muszę zaliczyć. Na razie se tak biegam i czekam kiedy będzie można odłożyć maskę do szafy :)