Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kościół rzymskokatolicki w piątki? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa #dzbanywiary #heheszki

odpowiedzi (17)

Scena z wojny w Syrii. Klatka (freezeframe) z wybuchu pocisku czołgu, 2012 rok. Trzech żołnierzy zginęło - przeżył fotograf oraz pan na pierwszym planie

Galeria

In one of the most iconic images yet to come out of Syria's civil war, a band of rebels in an outpost in Aleppo are captured in this video frame at the exact moment a tank shell slammed into them. The only survivor, in addition to the photographer, was the one in dark silhouette, closest to the camera. Global Post's Tracey Shelton said she was filming a feature on life on the frontlines of Aleppo, camping out with the men of Noor Den al-Zenke batallion, in a two-block stretch of backstreets that had formed the final line between government troops and opposition forces. The men had been warned a tank was approaching, and were grabbing their weapons when a shell hit.

#starszezwoje - blog ze starymi grafikami, miedziorytami, rysunkami z muzeów oraz fotografiami

#historia #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #syria #wojna #fotohistoria #myrmekochoria
    pokaż całość

odpowiedzi (17)

Dobra mireczki i mirabelki,czas na #rozdajo (ⴲ﹏ⴲ)/
    Nie reguluj odbiornika,o to P O T Ę Ż N Y RADEON R9 280X OC Vapor-X 3GB
    Nie jest z żadnej koparki,nie miałem z nią nigdy problemów.
    Po prostu przesiadłem się na RX580 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Zasady

1. Zapisujesz się plusikiem
    2. Wygrany płaci za przesyłkę
    3. Zielonki nie biorą udziału

3. Daję sobie prawo wylosowania kolejnej osoby,jeśli znajdę coś durnego na profilu wygranego.Oczywiście jak będziecie chcieli,to mogę przy ogłoszeniu to wyjaśnić.

Wyniki jutro lub w piątek,zależy od wolnego czasu.

#komputery #pc może dla kogoś #pcmasterrace #sprzetkomputerowy
    pokaż całość

odpowiedzi (40)