Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  50 lat+ - nie stawiasz znaków interpunkcyjnych
  40-50 lat - stawiasz spację przed znakami interpunkcyjnymi
  30-40 lat - nadużywasz wielokropka, na końcu każdego zdania... czasem w środku zdania...
  25-30 lat - :P
  20-25 lat - xD
  15-20 lat - OZNACZ KOGOŚ KTO
  #heheszki #oswiadczenie

  odpowiedzi (60)

 • avatar

  Mirki, sprawa jest.

  Od ponad tygodnia na początku mojej wiochy, przy głównej trasie stoi srebrna Skoda. Mamy województwo świętokrzyskie, a porzucone (?) auto jest na katowickich blachach. Sprawa zgłaszana była na policję przez mojego tatę - bądź co bądź, może ktoś poszedł na grzyby i zasłabł w lesie, może został pobity? Sporo możliwości. Policja przyjechała, zrobiła oględziny samochodu i rozłożyła ręce. Tłumaczą się, że nie mogą nic zrobić (może nie mają zamiaru? ), bo Skoda nie figuruje jako kradziona, a żadne zgłoszenie o zaginięciu człowieka nie wpłynęło na policję. Co można zrobić więcej w tej sprawie? Ja sam studiuję w Kielcach, na odległość raczej nic nie wymyślę. Może ktoś rozpoznaje to auto?Taguję #csiwykop

  Pic rel

  #katowice #kielce #slask #swietokrzyskie #kiciochpyta
  pokaż całość

  odpowiedzi (76)

 • avatar

  Szybkie #rozdajo

  Do godziny 24 wylosuję 3 osoby, które dostaną choinkę sztuczną - sosnę, o rozmiarze od 120cm do 220cm, jak kto woli. Jest też możliwość przekazania tego na cel charytatywny, wówczas liczbę potrajam. Biorą udział wszyscy, zielonki również. Zastrzegam sobie prawo ponownego losowania, jak trafi się ktoś kogo aktywność sugeruje, że jest debilem. Moje rozdajo, moje zasady ;) Do każdej choinki dołączona będzie niespodzianka.

  Daję też czwartą, dla autora komentarza, który najbardziej trafnie moim zdaniem odpowie na pytanie "Co może zmienić naturę człowieka?". Jeśli mnie to jakoś zainspiruje to z chęcią dorzucę może i laptopa? Im mocniejsze do przemyślenia, tym dodatek będzie większy. Odpowiedź na to pytanie przedłużam do 24h.
  pokaż całość

  odpowiedzi (79)