Wpis z mikrobloga

Najlepsze sa rozowe co zawsze jak im sie wypomni, ze nic nie musza robic, zeby byc w zwiazku i jak altwo maja w kwestii znalezienia partnera to zaczynana pisac, ze brzydkie rozowe nie maja latwo. A fakty sa takie, ze 3/10 ma pelno atencji na tinderze, do 7/10 niegieskiego zadna nie zagaduje, do brzydkich pelno osob. Za to brzydki niebieski to jest juz w ogole dramat. 0 matchy 0 atencji, do konca zycie samotnosc. A jeszcze najlepsze jak jakis brzydki napisze opis drwiacy z rozowych to wtedy hurr durr mizogin, umrzesz sam. Za to jak brzydka ma wielkie wymagania to solidarnosc jajnikow i ze kazdy moze miec swoje wymagania. Wolalbym byc 2/10 rozowym niz 6/10 niebieskim. Przez plec przegrywam w zycie. 27 lat i cale zyfie sam.
#logikarozowychpaskow #tinder
  • 19
@Rub3n: owszem, nie wchodza. Ja to rozumiem, Ty to rozumiesz ale rozowe niestety tego nie rozumieja. 4/10 dostaje atencje od Alvaro. Alvaro ja bzyka a ona wyciaga wniosek, ze skoro 9/10 ja bzyka to moglaby z nim byc. Zamiast wiec szukac kogos w swoim przedziale ludzi sie, ze bzykacz 9/10 moglby z nia byc
@wyjde_z_przegrywu: poza tym za zepsuty rynek matrymonialny wiń niż demograficzny, facetów jest 20% więcej niż dziewczyn w odpowiadających grupach wiekowych. Jak tak ci ciężko to zamiast stękać wyjedź do kraju gdzie 20 lat temu był jak największy wyż demograficzny