Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki, sprawa jest.

Od ponad tygodnia na początku mojej wiochy, przy głównej trasie stoi srebrna Skoda. Mamy województwo świętokrzyskie, a porzucone (?) auto jest na katowickich blachach. Sprawa zgłaszana była na policję przez mojego tatę - bądź co bądź, może ktoś poszedł na grzyby i zasłabł w lesie, może został pobity? Sporo możliwości. Policja przyjechała, zrobiła oględziny samochodu i rozłożyła ręce. Tłumaczą się, że nie mogą nic zrobić (może nie mają zamiaru? ), bo Skoda nie figuruje jako kradziona, a żadne zgłoszenie o zaginięciu człowieka nie wpłynęło na policję. Co można zrobić więcej w tej sprawie? Ja sam studiuję w Kielcach, na odległość raczej nic nie wymyślę. Może ktoś rozpoznaje to auto?Taguję #csiwykop

Pic rel

#katowice #kielce #slask #swietokrzyskie #kiciochpyta
    pokaż całość

odpowiedzi (65)

Pamiętacie aferę w strzelnicy w Kornym? Jeszcze większe jaja dzieją się właśnie w Pile. Strzelnica po remoncie, z zapleczem socjalnym, w którą wpakowano miliony złotych (także z UE) właśnie została wystawiona przez Urząd Miasta na sprzedaż w niespotykanej cenie 86 zł za metr kwadratowy.

https://www.wykop.pl/link/4601659/pila-wyremontuj-strzelnice-za-srodki-ue-urzednik-ja-zamknie-i-sprzeda-grunt/

Mam nadzieję, że nie obrazicie się za ponowne wykorzystanie mirko-list, ale pomyślałem że to jest temat na grubą aferę, a skoro zainteresowało was Korne to być może i problem w Pile was zaciekawi.
    pokaż całość

odpowiedzi (60)

50 lat+ - nie stawiasz znaków interpunkcyjnych
    40-50 lat - stawiasz spację przed znakami interpunkcyjnymi
    30-40 lat - nadużywasz wielokropka, na końcu każdego zdania... czasem w środku zdania...
    25-30 lat - :P
    20-25 lat - xD
    15-20 lat - OZNACZ KOGOŚ KTO
    #heheszki #oswiadczenie

odpowiedzi (55)