Wpis z mikrobloga

#mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe #demony

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 353. Alpha Draconie (biblijne Diabły). Kolejne ciekawostka.
Czy można wyjść poza wszystko co istnieje? Czy można być ciemniejszym niż maksymalna czerń? Przeczy to naszej logice. Jednak tym istotom udało się tego dokonać.
"Wszystko co istnieje" oznacza oczywiście w naszym rozumieniu Boga/Wszechistnienie.
Te istoty osiągnęły taką głębię negatywności że w pewnym sensie wyszły poza "wpływy Boga", wyszły "poza istnienie".
Mało to dla mnie jasne, ale taka informacja się napomknęła więc się nią dzielę.
Kim są Alpha Draconie opisałem tutaj.

:::::::::: 354. Ostatecznie wszyscy, źli i dobrzy, wrócimy do Źródła/Boga.
Dla mnie jest to trochę dziwne bo skoro i tak wszyscy wrócimy do "nieba" to dlaczego by nie korzystać z przyjemności bycia złym? Zapewne jest tego jakaś wyższa niezrozumiała dla mnie logika.

:::::::::: 355. Nadchodzą czasy w których zło będzie najbardziej atrakcyjne.
Pozytywne siły właśnie z tego powodu "posyłają" do nas najpotężniejsze pozytywne istoty, aby te nie dały się skusić na przejście na "ciemną stronę mocy".

:::::::::: 356. Czym są demony?
Demony to nie są tylko negatywne byty, lecz OGÓLNIE wyższe byty niematerialne. Negatywną konotację słowu "demon" nadało chrześcijaństwo, gwoli tego że wszystko co nie materialne jest złe. Otóż demonem może być negatywna jak i pozytywna istota niematerialna.

:::::::::: 357. Demony i diabły wierzą w boga.
Na wyższych poziomach po "ciemnej stronie mocy" istnieje przekonanie o istnieniu wyższej inteligencji wszechświata którą my nazywamy Bogiem. Diabły, negatywne demony itp, oni wszyscy są świadomi tego że istnieje coś takiego jak Bóg. Jednak są również świadomi tego że ten tzw. Bóg daje każdemu wolną wolę i każdy może wyrażać się w sposób negatywny i pozytywny, bez osądzania.
Ciemność służy temu aby jasność się zdefiniowała. Negatywne byty są w pewnym sensie nauczycielami dla pozytywnych istot.
damianooo5 - #mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe #demony

Autorski...

źródło: comment_JkpnzgHpjqk2xr6sllIkjJYlcE9VvVqD.jpg

Pobierz
  • 7