Wpis z mikrobloga

w tej samej cenie masz wydajniejszy sprzęt.


@averatec: Co mi po wydajniejszym sprzęcie jak system jest źle (a w przypadku androida to już w w ogóle tragicznie) zoptymalizowany.
@mirra90: windows jest tragicznie zoptymalizowany? jakikolwiek linux może? android nie należy do demonów prędkości ale iphony borykają się z takimi samymi problemami a nawet gorszymi bo apple celowo obniża ich prędkość. Na przykładzie mojego starego iphone 6. W dniu dzisiejszym to gunwo nie nadaje się do niczego. Podobnie jak budżetowy telefon z tamego okresu z androidem. Bo high-end z androidem do dzisiaj działa spoko.
@averatec: Jeśli komputer służy ci do grania w gry, przeglądania internetu to w życiu bym takiej osobie nie polecił maca no bo po co? Jak ktoś tylko przegląda internet i ogląda seriale to wydawanie 4k na laptopa to bezsens, ale jak postawisz się w sytuacji gdzie pracujesz na komputerze i wydajność twojej pracy w pewnym stopniu zależy od maszyny to wybierasz maca (oczywiście jeśli ci się to opłaca bo kupowania maca
@czikapu: Macbooki są dość drogie, ale airy i pro to dobry wybór. Swoja droga, ten maczek przetrwa spokojnie 5 lat studiów i nie bedzie sie wieszał, ja swojego pro mam juz ponad 4 lata i #!$%@? aż miło, plus na wartości traci wolniej niż inne lapki. Niestety w PL maki są drogie, o akcesoriach nie wspomne, ale jest to sprzęt pewnego przeznaczenia, gdzie się bardzo sprawdza a nie do nawalania w
@Antybuka: zazwyczaj pracuję na debianie, parę kontenerów dockera, parę maszyn wirtualnych na vboxie, masa zakładek chrome, raczej żaden macbook nie wytrzyma takiego obciążenia bo te biedne 16GB ramu to jakaś kpina przy rozwiązaniach profesjonalnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i jeszcze trzeba doliczyć IDE i inne narzędzia.