Gorące dyskusje ostatnie 12h

Pisałem miesiąc temu że moja dziewczyna coś nie chcę od ponad pół roku uprawiać seksu i nie jest zainteresowana mną w jakikolwiek sposób (także w mentalny i psychiczny, intymny sposób) mimo, iż moje zachowanie i codzienność nie uległy zmianie, teraz już wiem na 99% że #bolecnaboku XDDD chodzę dookoła bloku i nie wiem jak to rozegrać wszystko, stoicki spokój da większe pole popisu ale to chyba musiałbym dziś rowerem 100 km wyjeździć żeby nie wybuchnąć.

Nie ma nic złego w przeglądaniu zostawionego otwartego facebooka, pamiętajcie, może wam uratować życie! Stalkujcie, szpiegujcie, sprawdzajcie - bo różowe to kurwy. Whatsappa se nawet zainstalowała tylko żeby z nim pisać żeby na FB nie było zbyt przypałowo, ale i tak jest XD Kasowanie historii przejazdów z Ubera nie we wszystkich miejscach też nie jest najmądrzejszym pomysłem na ukrywanie swojego bolca.

Wraca z pracy o 17:00, do tego czasu nie wiem czy mam obrać opcję stoika udającego że nic nie wie czy od razu jej spakować wszystkie graty i zamówić Ele Taxi XD
    pokaż całość

odpowiedzi (233)

• odpowiedzi (13)

#dziendobry #dobregodnia jeśli ktoś ma chwilkę to bardzo bym prosiła o trzymanie kciuka/przesłanie dobrej myśli/modlitwę dla mojego Dziadziusia, który jest akurat w trakcie operacji usuwania żołądka. Rak to straszne świństwo, niech ginie...

odpowiedzi (59)