Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego jest taki hype na te wieloryby? U mnie w mieście dzisiaj na każdym portalu trąbia: WYWIAD Z MODELKĄ SUPER SIZE XL, CAŁA PRAWDA O KOBIETACH.

Wchodzę w artykuł a tam szkalowanie.. "Hmmm, nie chcę nikomu narzucać jak powinien wyglądać, jeśli ktoś chce sztuczny biust, usta, paznokcie, rzęsy itp jego sprawa, jeśli chcemy być klonami i wyglądać niemal identycznie proszę bardzo, ja chcę być sobą i uważam, że czasami nasze wady fizyczne mogą stać się naszym atutem."

AHA CZYLI KWAS W USTACH BEBE, ALE ULANE DUPSKO I RYJ JAK KSIĘŻYC ZAJEBIŚCIE ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie żebym bronił skrajności jak #siostrygodlewskie czy inne plastiki, co wyglądają jakby miały rekonstrukcję twarzy po wypadku, ale dlaczego pochwalamy otyłość? Przecież to nie ma nic wspólnego z pięknem, czy zdrowiem. Zmęczenie po wejściu na drugie piętro, wszechobecny pot, zajmowanie dwóch miejsc w tramwaju, ALE PRZECIEŻ JESTEM JAKA JESTEM, CZYLI PIĘKNA ( )

Żeby nie było, nie każdy musi być idealny, ale są granice między kobietami z nadwagą, które nadal wyglądają świetnie, pomimo nieco większego balastu do noszenia, a ulanymi wielorybami z otyłością 1 lub 2 stopnia które ledwo siedzą na jednym miejscu w tramwaju ale trąbią na lewo i prawo jakie są piękne, naturalne, i jeszcze przy okazji szkalują chudsze, zdrowe kobiety.

Na zdjęciu wrzucam wieloryba, który myśli że jest piękny, ale nie jest (°°

#bekazgrubasow #grubasy #grubebaby #plussize #zdrowakobita #zdrowie #kobiety ##!$%@?
Pobierz Abiz - Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego jest taki hype na te wieloryby? U mnie w mieśc...
źródło: comment_Vsr9af3aRDxVrNkdFSuijJDvzwGzshSo.jpg
  • 17
@Finesta: Też tak uważam. I pluję na to bo potem młodsze dziewczyny które zwykle popadają w nadwagę z powodu rodziców (cała rodzina otyła, tłusta dieta w domu) myślą że z nimi jest wszystko ok, tylko świat jakiś #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zamiast poświęcić pół roku do doprowadzenia siebie do ładu, to żyją całe życie z tą kulą u nogi, i umierają przez cukrzycę lub inny
@pepies: @pepies: No tak, bo jak laska ma zajebiste nogi, zajebisty tyłek, figura taka że olaboga, fajne naturalne cycki, piękna z twarzy, zadbane włosy, dieta, siłownia, kosmetyczka, i jeszcze idzie sobie dorobić jako GRID GIRL to kogoś musi dupa boleć, bo jak się leży przed TV i wpieprza ciastki to też powinni mnie kochać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Abiz: Marksizm (odnoga zachodnia) -> Teoria Krytyczna -> Tolerancja Represywna -> tworzenie z grubasów nowej „uciskanej” mniejszości, przy jednoczesnym promowaniu aprobaty dla wzrostu odsetka kobiet, które są absolutnie nieruchable w społeczeństwach gojowskich.
Powyższe brzmiałoby niedorzecznie, gdyby nie fakt, że najgłośniej o tzw „fat accpeptance” krzyczą środowiska i media żydolewicowe odpowiedzialne za resztę elementów tej kampanii zmian społecznych (aktywizacja homoseksualistów, gender, feminizm, nawoływanie do komunizmu na zachodzie).
Warte uwagi jest również to,
@zupa326: Niech każdego kręci co chce ale to nie usprawiedliwia od promowania takiego chorego wizerunku, który sprzyja chorobom czy przedwczesnej śmierci. To tak jakby wypuścić anorektyczkę do reklam i mówić że OLA BOGA JAKA ONA PJENKNA NIECH SIE NIE WSTYDZI IDEAL KOBIECOSSCCI ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)