Wpis z mikrobloga

Od jutra przez 3 dni będziemy mogli oglądać na żywo 20 edycje Ultra Music Festival, jednej z największych muzycznych imprez na świecie która odbywa się w centrum Miami. Z okacji 20lecia festiwalu organizatorzy przygotowali 2 niespodzianki na koniec ostatniego dnia, nie wiadomo kto zamknie festiwal na głównej scenie oraz scenie ASOT. Spekulacji jest dużo, najwięcej mówi się o powrocie Swedish House Mafii!!! oraz występu Tiesto z trancowym setem!!! na scenie ASOT. Cały festiwal zaczyna się jutro od 21 naszego czasu, start transmisji o 20. Tutaj line up z rozpiską czasową Jak przy każdym większym festiwalu widzimy się na mirkoczacie. Jutro ok. 20 podam link do streamu i mirkoczatu.
#umf #edm #muzyka #muzykaelektroniczna #mirkoczat
Pobierz
źródło: comment_UeTx8uMVVbIjPDfJg4IpbFNcuDcJXQBW.jpg
  • 16
Wołam zainteresowanych (97) z listy UMF
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @Polska5Ever @PozdroandPocwicz @mirko_chat @augustulus @gorush @adamooo121 @ravaq123 @Rufuss @Dziki_wieprz @DK13 @antonio09712 @Puchalke69 @WooDDs @Tank1991 @kokrys @kshmir @n3vada @Hasq @Whoa @dididoox @CzlowiekW87 @digitallord @MacDeez @huncik @tejotte @Alasthor @esk0 @gasu_kurobikari @Mekarian @LubiePiwko @zobojetnialy @guaradia @Locked1986 @Szarlejowiec @eremsc @Czipsu @FatSniper @Pomylony @rotero @EndriuGolara @rimyi @Sunriseq @
@Dawidk01: najwięcej się pisze właśnie o ich powrocie ale jeszcze nic pewnego, pewnie do końca nie będzie oficjalnie podane, dużo jest też głosów mówiących o występie Daft Punk. Co do drugiej niespodzianki to myślę, że można spodziewać się też czegoś grubego.
@morgon: Ultra pisało o tych niespodziankach "spodziewaj się niemożliwego" więc jest nadzieja na taki set.
dużo jest też głosów mówiących o występie Daft Punk

@kshmir: :O nie chciałem wywoływać tego tematu, to ktoś inny wywołał ;p ale nie, to niemożliwe. Sam jestem mało w sumie w EDM, a Daft uwielbiam, więc chyba tylko ta niespodzianka zrobiłaby na mnie ogromne wrażenie, ale tylko dlatego, że to jest niemożliwe xD