Wpis z mikrobloga

Bliżej mi do określenia prawak niż lewak, ale generalnie z tym postulatem kobiet się zgadzam. W tym konkretnym przypadku kobieta powinna mieć możliwość wyboru. Za totalną samowolką nigdy ręki nie podniosę.

Jednocześnie nigdy w #czarnyprotest udziału nie wezmę, mam na tyle rigczu, żeby nigdy nie stanąć obok ludzi trzymających czerwone flagi z sierpem, anarchistyczne flagi, z koszulkami z Marksem, Che Guevarą i innym gównem.

Oczywiście ustawa pójdzie do kosza, jak zwykle.

Miłego weekendu!
#neuropa #4konserwy
#czarnyprotest #aborcja
  • 3
@DerkDerp Wydało mi się to trochę głupie, ale po chwili przypomniałem sobie, że z podobnych powodów odrzuca mnie od Marszu Niepodległości. Chciałbym świętować po prostu to że urodziłem się w wolnym kraju, ale dla zbyt wielu uczestników ten marsz to afisz konserwatyzmu, religii i haseł typu "chłopak dziewczyna normalna rodzina".

Ludzie mocno deklarujący się po którejś ze stron nie rozumieją jak mocno odtrącają do siebie tych ze środka, z umiarkowanymi lub mieszanymi
@DerkDerp Żyjemy w trochę #!$%@? kraju. Lewaki ubierają się w koszulki z lewakami, prawaki robią to co robili Ci z tych koszulek, a myślący wolnosciowiec tylko się zastanawia od których dostanie w ryj za bycie z drugiej strony.