Gorące dyskusje ostatnie 12h

#seks #ciaza #kiciochpyta #pytanie
    Hej. Mamy po 28 lat. Od 2 lat staramy się z żoną o dziecko, niestety bez skutku. Poszliśmy do lekarza i okazało się że nie ma szans na poczęcie z mojej strony. Lekarz zaproponował kilka rozwiązań, ale my jesteśmy katolikami i żadne invitro nie wchodzi w grę. W związku z tym poszukujemy kogoś do zapłodnienia metodą naturalną.
    Mamy pewne wymagania: facet, do lat 30, wykształcony, inteligentny, wysoki, niepalący, bez uzależnień. Wszystko po to, żeby dziecko miało dobre geny.
    Mieszkamy w #krakow ale zamieszkanie tu nie jest konieczne. Zainteresowanych zapraszamy na priv. Możecie napisać coś o sobie.
    pokaż całość

odpowiedzi (99)

Fajna akcja ze strony "Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A.". Zarysowując kontekst sytuacji: jestem fanem steków wołowych różnej maści. Często je kupuję w pobliskim sklepie Auchan. Niestety ostatnio trafiły mi się co-najmniej trzy nieświeże z rzędu (mówię o tych pakowanych próżniowo, one mają datę ważności). Stwierdziłem, że zainterweniuję u producenta bo z pracownikami sklepu nie ma się co przepychać, oni i tak nic nie mogą. Producentowi zależy natomiast na marce swoich wyrobów. Napisałem mail do działu jakości z opisem sytuacji i zdjęciami etykiet. Odzew był natychmiastowy. Dział jakości zlecił kontrolę w odpowiednich segmentach i obiecał interweniować w sklepie. Powiedzieli też że wyślą paczkę z rekompensatą. Ja mówiłem im że nie trzeba, ale no cóż wcisnęli mi na siłę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dzisiaj miałem wizytę ich przedstawiciela handlowego, który mnie przeprosił i wręczył torbę wędlin.

Tak się robi PR wykopki, tak się właśnie dba o wizerunek firmy.

pokaż spoiler #chwalesie #biznes i co do Auchana to #afera #januszebiznesu
    pokaż całość

odpowiedzi (46)

Za minutę na własny ślub..

Dejcie ze dwa plusy xD

#chwalesie #przegryw #uk

odpowiedzi (83)