Wpis z mikrobloga

Mireczki i Węgierki!

Wszystkich chętnych, którzy chcą wyjść z piwnicy, wyjść do ludzi, zapić jakieś sukcesy/niepowodzenia/cokolwiek - zapraszamy dziś na #wykopiwowarszawa o 21ej w piwnicy pubu Szotgun (Nowy Świat 22/28, Pawilon 4).

Jak pisał we wcześniejszym wpisie @jathek - będziemy gościć wyśmienitego współorganizatora ogólnopolskich wykoparty-ów, doskiego człowieka i znanego filantropa, prosto z węglowej stolicy świata - @Jormungand (i być może sławna Krakowska osobistość @idol89 też się zjawi ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

O 21ej powinien zjawić się i zaklepać stolik @polik95, więc o 21ej na miejscu PW do niego w sprawie informacji, ja pojawię się przed 22ą, więc nie bombardujcie mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszyscy mile widziani! Zapraszamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Sztabowy - Mireczki i Węgierki!

Wszystkich chętnych, którzy chcą wyjść z piwnicy, ...
źródło: comment_i3xQc2GHVPuCU2e9GjKfMcdHVGEKnaRy.jpg
  • 69
Wołam zainteresowanych (319) z listy wykopiwowarszawa
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @gorzka @Aerials @Kura_Wasylisa @AndrewSzusty @Annerice @ukruszonykubek @banex @grooles @bezrobotnyksiadz @biadolique @bloodymarry @blubi_su @bykubyk @Kajetan8 @charmingman @Clermont @cofko @legendowsky @D3lt4 @daj_pan_spokoj @Dariel @wiecejnizjednozwierze @dusiciel386 @Dutch @Eligo @emlug @Enmebaragesi @ETplayer @fafnucek @Fejfer @Fheat @genesis2303 @gobi12 @Gorasul @GrinDeN @hermes600 @hpiotrekh @hsvduivbsh @InzMovi @iso9001 @jamtojest @jedrek018 @