Wpis z mikrobloga

Mireczki kupiłem w tym tygodniu Xiaomi mi air 13 z 2017r(i5 7200u+mx150). Laptop fajnie wykonany, jednak jest jeden problem - to wiatrak, który chodzi niczym cichsza maszynka do golenia. Ma ktoś tu ten laptop z takim problem? Z tego co widziałem na necie to sporo laptopów jest tym problemem dotkniętych. Da się to jakoś tanio naprawić czy zwracać?
#chinskiecuda #xiaomi
  • 13
Mireczki kupiłem w tym tygodniu Xiaomi mi air 13 z 2017r(i5 7200u+mx150). Laptop fajnie wykonany, jednak jest jeden problem - to wiatrak, który chodzi niczym cichsza maszynka do golenia. Ma ktoś tu ten laptop z takim problem? Z tego co widziałem na necie to sporo laptopów jest tym problemem dotkniętych. Da się to jakoś tanio naprawić czy zwracać?

#chinskiecuda #xiaomi

Ja na swojego nie narzekam. Chodzi zdecydowanie ciszej niż firmowy Lenovo w541
@simon17 mam lepszy zamiennik tego wiatraka, firmy Delta, polecany na rosyjskich forach, po jego wymianie nastaje cisza, jak by co to priv

wymiana jest banalna
@simon17: nie no oczywiście słychać wiatrak, głównie jak dociążę lapka i wszystkie core'y przez dłuższy czas zasuwają na maxa. Ale nadal jest ciszej niż w innych lapkach (no może poza jednym który mam z chłodzeniem pasywnym :) )
@Jacobi daj namiar na taki fan jak możesz
@klepie-biede: Ostatecznie notebook pozostał u mnie GB zwrócił mi 50$, kupiłem ten wiatraczek od @Jacobi i pewnie będę działał, na razie zrobiłem undervolting i temperatury deliktanie spadły, wiatraczek się tak często nie załącza.