•  

@ACLeague #acleague

Pytanie od świeżaka, który ma na koncie dwa sezony w WRSMP na e-rajdy, a teraz próbuje sił na torze.

1. Wysłałem zgłoszenie do ligi
    2. Wysłałem 5PLN na serwery
    3. Zainstalowałem wszystko co niezbędne aby grać
    4. Zapoznałem się dość uważnie z regulaminem

pytanie #1
    W jaki sposób ACLeague komunikuje się ze mną ( jak potwierdzić swój udział w wyścigu na liście obecności )

pytanie #2
    Kiedy startują serwery preQ i jak je znaleźć ?

pytanie #3
    Czy nie posiadając DLC "Red Pack, Porsche Pack III, Ready To Race Pack" wezmę udział w X sezonie?

Dziękuje za uwagę i proszę nie bić za te pytania :D

•  

---SMIESZNY INSIDE JOKE---

•  

@aro1: Ogólnie polecam http://acleague.pl/sezon10-faq.html i wejście na Discorda ligowego (tylko uwaga na raka).

1. wpisy pod tagiem #acleague tutaj na mirko, obserwuj tag a będziesz dostawał powiadomienia na wykopie.

2. Dzień po wyścigu startują serwery do preQ następnego,. jakoś tak. Szukaj w AC ACLeague, hasło dostaniesz tutaj na PW.

3.

— do wzięcia udziału w sezonie X wymagana jest podstawowa wersja gry Assetto Corsa na komputery PC wraz z płatnymi dodatkami Dream Pack 1, Dream Pack 2, Dream Pack 3, Red Pack, Porsche Pack III, Ready To Race Pack.
      Czyli niestety musisz dokupić :( Assetto Corsa nie pozwala wchodzić na serwer bez DLC jeśli na danym serwerze jest np. auto z tego DLC. Słaba polityka, ale za to dodatki są tanie w porównaniu z innymi simami.