Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc: normalne, przyzwyczaj się lepiej, co chwilę będą pojawiać się nowe tagi, mapy i cudowne lepsze od bitcoina alty. Ten scam nigdy nie skończy się bo co chwilę pojawiają się nowi, których można doić.

Wczoraj rozmawiałem z jedną taką i pytam kupiłaś scama Ripple?! Dlaczego? Bo bitcoin drogi a to jest tanie LOL. Legitny infestor :)
@cyberpunkbtc: Zgadzam się, 99% ma w dupie technologię i jest w krypto tylko dla pieniędzy i to jest fakt, sam do nich należę, akutalnie na rynku żadne inwestycje nie przynoszą takich zysków (i strat) jak kryptowaluty.
Ale ja zawsze to twierdziłem. Zapomnij że to krypto. Nie patrz na "technologię". Patrz na marketing. Traktuj jako przewidywalny instrument spekulacyjny. Wyjdź


@cyberpunkbtc: przecież to jest idealny schemat dot.com i tak skończy.
@pawlo74: Mówię o tych ściemach, rewolucyjnych technologiach w shitach. Dlatego umieściłem technologię w cudzysłowiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście że każdy scam to dot.com Różnica taka że wiemy jak skończy. Dlatego ostatni pkt to "wyjdź"
@cyberpunkbtc: też mam nano i jakoś nie pomstuję, że kurs leci, też jestem w plecy i co z tego, nie jestem traderem, niech spada teraz, dokupi się więcej jak będzie kasa, nano to świetny coin, aktualnie nie ma lepszego do płatności, sądzę, że jego czas jeszcze nadejdzie.
@filip34: Słuchaj. Gdyby w 2009 roku satoshi wyjechał z takim projektem to dziś nie byłoby kryptowalut bo każdy by go zignorował. Wszyscy którzy go rozwijali to dzięki temu że miał właśnie takie funkcje jakich nie ma nano. I to jest rewolucja? Cały świat wie jak ogromne jest porozumienie konsensusu oparte na pow. Dlatego nazywa się blockchain taką rewolucja. Bo każdy rozumie jak to jest istotne. Tylko nie wy. Zabrano najistotniejsze właściwości
@filip34: Cała ogromna społeczność bardzo inteligentnych osób ze ścisłymi i logicznymi umysłami twierdzi że sposób działania nano to porażka. W 2013 jak dowiadywałem sie o btc to była jeden z najważniejszych jegho cech, rewolucyjna. Ale wasza grupka twierdzi że to niepotrzebne. Przykro mi że macie ograniczenia uniemożliwiające zrozumienie tego