Wpis z mikrobloga

@FiveHTPboy: Zmienić uzależnienie w jakąś czynność. Tą drogą idą ci wszyscy, co tyją po rzuceniu, bo zmieniają nałóg w słodycze. Ty możesz zmienić w sport. Gdy Ci się zachce palić, trenuj. To głupie, ale ponoć działa.
@Radeg90: @Viscop: nie jem słodyczy ;), ćwiczę 4 razy w tygodniu kalienistyke. Ale od czerwca jadę do pracy więc wtedy nie będę miał czasu na palenie. Może poczekać do tego momentu paląc, zmniejszając te dawki o 0,2 mg na tydzień
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FiveHTPboy: ja zmniejszałem nieco częstotliwość a potem ciąłem niko o połowę. Zaczynałem więcej wapować i potem stopniowo to samo i znów na pół i tak dalej... Z 12mg do 0,12mg w 2 5 roku
@syn_admina powiem szczerze że jak walczyłem ze zwykłymi smierdzielami to po desmoksanie miałem najlepszy efekt. 3mc bez fajki. Nie wiedziałem że można go też stosować do efajki, choć w sumie tu i tu nikotyna więc może się udać.
@syn_admina pisząc że tu i tu nikotyna miałem na myśli zwykła fajkę i efajke, więc skoro pomogło w zwykłej to i w e może pomóc. Tobie się udało z desmoksanem?
@mysz0n: tak i to nie raz ( ͡ ͜ʖ ͡)
bardzo ładnie znosi uzależnienie psychiczne. najgorszy jest pierwszy dzień bez fajka bo trochę trzepie głód fizyczny i to dziwny stan bo nie chce się już palić, próba zapalenia odrzuca od fajka i fajek wydaje sie wręcz okropny a organizm ma taki niepokój bo mu czegoś brakuje. następnego dnia spoko.
potem tak po roku - pół se