Wpis z mikrobloga

Także tego ( ͡° ʖ̯ ͡°). Chiński nowy rok się skończył.
Tak jak wstawiałem zdjęcie pod koniec stycznia. Coraz więcej faktów przemawia, że 2018 będzie takim kolejnym 2014 rokiem. Podobne emocje, podobne zachowania - ludzie też się już mniej interesują.
https://www.wykop.pl/wpis/29708259/mirki-bardzo-wiele-tu-ludzi-ktorzy-lubia-wklejac-p/

#bitcoin #kryptowaluty #spekulacja
Pobierz szcz33pan - Także tego ( ͡° ʖ̯ ͡°). Chiński nowy rok się skończył. 
Tak jak wstawiał...
źródło: comment_eTjqcb9GeDOKKjFgUhdCPuoaVXEUThkS.jpg
  • 16
@szcz33pan cytat z tamtego wpisu "to są 4 randomowe screeny i nic więcej", to samo było jak ludzie wrzucali rysunek z pęknięciem bańki :)
wiadomo, że musi się uspokoić, hype spadł, bardzo dużo osób wrzuciło na hold i zajeło się czymś innym, jeszcze inni wypłacili całkiem w #!$%@?.
@szcz33pan: To jest ciekawe, według google trend jesteśmy na poziomie z około 22 października. I co najlepsze cena z 22 października 8300 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A to jak napiszę bota do google search to mogę sterować rynkiem
@dla_zabawy: bo cena BTC wynika tylko i wyłącznie z zainteresowania. Nic poza tym. Nowi ludzie napędzają popyt a popyt nakręca cenę (bo jest stała podaż). Jak brakuje nowych ludzi (nikt nowy nie interesuje się BTC) to jak cena ma rosnąć? Holderzy trzymają, kopalnie sprzedają aby mieć na rachunki za prąd. Prosta logika. Do wzrostów potrzeba nowego kapitału od nowych ludzi.
@tomosano: podobna skokowa zmiana zainteresowania bitcoinem. Oczywiście mniej niż w 2017 roku, ale też cena BTC w 2013/2014 była na poziomie $1000 - $1200 a ostatnio $20k. Zobacz sobie google trends a cena btc w tym okresie. Ja widzę te same zachowania, ale inna jest skala.

Pierwszy kwartał zawsze jest słaby. Pod koniec maja okaże się jaki będzie ten rok, a najciekawiej zrobi się w październiku


@tomosano: W styczniu to