Wpis z mikrobloga

@darosoldier: Bardzo dobrze. Pamiętam jak parę lat temu przez centrum szła parada równości. Dzień później przechodziłem przez centrum Wrocławia i cała świdnicka w takim graffiti odbitym od szablonu coś w stylu "Przeszliśmy! Parada Równości". Wcześniej nic nie miałem tego typu paradom a po tym zdarzeniu #!$%@?łem się na nich niemiłosiernie.
@LR300 myślisz że jak mnie tak nazwiesz to będę sądzić że odbieranie kobietom ich praw jest w porządku? Mylisz się. Sama jestem zazenowana tym co wyrabiają feministki ale akurat w tym przypadku chodzi o prawa wszystkich kobiet do decydowania o ich ciele i zdrowiu, a nie o jakieś feministyczne #!$%@?.
Szykuj się lepiej na 10.04, bo widzę że na nic więcej cię nie stać
PS wszyscy którzy mają inne zdanie niż ty
@PomaranczowyKrol naprawdę nie chciałbyś się znaleźć w sytuacji gdy okaże się że twoja żona nosi w sobie zdeformowany płód i nie ma możliwości usunięcia ciąży bo zostało jej odebrane prawo decyzji o tym czy chce w tej sytuacji ciążę donosić.
Dlaczego mylisz feministki z kobietami które nie chcą aby zakazywało im się prawa do wyboru w momencie gdy ciąża zagraża ich życiu? To nie są tożsame pojęcia, wyjdź z piwnicy
@darosoldier: ciekawe czy gdyby rząd chciał wprowadzić ustawę: kastrować wszystkich mężczyzn, którzy do 20 roku życia nie mają stałej partnerki to czy ktoś by ich nazwał wściekłymi jajcami i czy byłoby to miłe ;)
hurr durr nikt mi nie będzie mówił kiedy mam robić zakupy, ale tak kobietom ktoś może mówić czy ma rodzić dziecko powstałe w wyniku gwałtu czy nie. Polska cebula i januszostwo na całego, gdy coś kogoś nie