Wpis z mikrobloga

Mirki, co się odwaliło
Godzina 20:50, zjazd z S7 w Lubniu w kierunku Zakopanego na samym zawężeniu kierowca ciemnego BMW serii 5 na rejestracji KTT przywalił w mój lewy bok
Czym się kierują ludzie w takich sytuacjach? Jeszcze jedno auto na zwężce, ograniczenie 50 a on wjeżdża przynajmniej z prędkością 150+
Na szczęście to ja prowadziłem, rodzice nie są zbyt dobrymi kierowcami

Byłem oszołomiony, nie zapamiętałem numerow a auto i początek rejestracji poznał mój wujek, który akurat jechał 2 samochody przede mną

Skończony idiotą uciekał, 3 auta na podwójnej ciągłej i zakręcie przed fotoradarem dodatkowo wyprzedzał, niestety Corsa nie była wyposażony w silnik odrzutowy. Może to i lepiej, bo jeszcze mogło się gorzej skończyć

Jeżeli ktoś zauważy przerysowane BMW po prawej stronie, niech przynajmniej splunie mu pod nogi.
Zakopane to na szczęście mały powiat, a ja znam kilku mechaników i nie odpuszczę tego

P.S. uciekającym z miejsca wypadku serdeczne #!$%@? w dupę, żeby wam ziemniaki w piwnicach gniły

#wypadek #bmw
  • 6
Monitoring na stacji benzynowej w Tenczynie za bardzo nie pomoże, nie łapie na zakopiankę, jedyna nadzieją w tej restauracji przy drodze
@darnok23: spytaj się somsiada czy da radę przez policję złożyć do ubezpieczalni zapytanie o naprawy BMW serii 5 koloru X na blachach KTT w ciągu następnych dni. W związku z popełnieniem przestępstwa ofc.