•  

  Wkurwia mnie trochę ta zadyma wokół aborcji, czarne piątki itd... Najgorsze jest to że ludzie którzy aborcje próbują traktować jak antykoncepcję nie widzą w tym problemu. Niby dorośli i światowi a nie potrafią zrozumieć czym jest odpowiedzialność, że jak się chce prowadzić bujne życie seksualne to wypada używać prezerwatyw albo tabletek a nie liczyć na to że jednak uda się zrobić aborcję jak się zajdzie w ciążę. Drażnią mnie tacy ludzie bo nie potrafią być odpowiedzialni za swoje własne wybory i liczą na jakiś rodzaj taryfy ulgowej... podobnie postępują ze zwierzętami, biorą szczeniaczka a jak się znudzi to do lasu i odjeżdżają. Nie wiem nawet jak określić takie zachowania i nie wiem jak można wpłynąć na tych ludzi żeby przemyśleli przynajmniej istotę problemu i swoje poczynania. Nie mówię że powinna być całkiem zabroniona ale uważam że nie jest to metoda na antykoncepcję czy zlikwidowanie popełnionego błędu. Aj... i znowu myślę o tym i się wkurwiam tylko na tą bandę "inteligentów" i "obrońców" których zapewne nie byłoby na świecie gdyby aborcja była bardziej dostępna i popularna. Także tego... #aborcja #przemyslenia #czarnypiatek #bekazlewactwa

  •  

   @krulwypoku_IgB6: Jest to likwidacja błędu i zarazem antykoncepcja, pod płaszczem wzniosłych i obłudnych haseł, jak to różowe mają w zwyczaju. Jak nie chce się mieć dzieci i chce się korzystać z rozkoszy to niestety, ale trzeba zainwestować w zabezpieczenia i nie ma co z tym polemizować.
   Ale jak to różowe, chcą korzystać z życia, ale odpowiedzialności za to życie chcą uniknąć.
   Popieram Twój wpis.

  •  

   Niby dorośli i światowi a nie potrafią zrozumieć czym jest odpowiedzialność, że jak się chce prowadzić bujne życie seksualne to wypada używać prezerwatyw albo tabletek

   @krulwypoku_IgB6: Według zwolenników aborcji seks bez zabezpieczeń nie przydarza się w zasadzie nigdy. Zawsze, ale to zawsze pęka lub spada guma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @krulwypoku_IgB6:

   Wkurwia mnie trochę ta zadyma wokół aborcji, czarne piątki itd... Najgorsze jest to że ludzie którzy aborcje próbują traktować jak antykoncepcję nie widzą w tym problemu.

   Wkurwia mnie jak ludzie są zmanipulowani (albo głupi). W Polsce obowiązuje zakaz aborcji, jeden z najbardziej restrykcyjnych w Europie. Ale to nie wystarczyło grupie oszołomów, która zapragnęła jeszcze zaostrzyć prawo antyaborcyjne. Protesty, czarne piątki były spowodowane tym zaostrzeniem.

   Bujne życie seksualne to zupełnie inny przypadek i nie ma żadnego powodu, żeby łączyć lekkie prowadzenie i obecne protesty.

Gorące dyskusje ostatnie 12h