Wpis z mikrobloga

" ale pajac, ja #!$%@?", głośno i wyraźnie patrząc na mnie przy tym z obrzydzeniem.


@komakow:
Ja nigdy nie rozumiałem dlaczego ludzie tym sebkom na to pozwalają xD. Tym bardziej, że był sam. Idzie jakiś sebiks i cię wyzywa, a ty zamiast mu chociażby odpowiedzieć '#!$%@?' to wylewasz gorzkie żale na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Ludzie, co jest z wami nie tak?
A ja sobie zrobiłem w sobotę domowy filtr powietrza i teraz go testuję. Cały dzień wietrzyłem mieszkanie, by nawpuszczać smogu, teraz od 3h w zamkniętej sypialni chodzi mój domowej roboty oczyszczacz i powietrze filtruje.

XD
@komakow: rura wentylacyjna z wykonanymi otworami, na to naciągnięty rękaw uszyty z tkaniny filtracyjnej z Allegro. W środek wentylator + kabel z włącznikiem. Nic trudnego.

Jak zbiorę trochę danych pomiarowych o jego skuteczności (zrobiłem sobie jakiś czas temu również i czujnik PM10 i PM2,5), to wrzucę gdzieś tu na Wykop instrukcję.
@komakow: Człowiek z choć odrobiną RIGCZu nie będzie dawał #!$%@? ani na żadną maskę, ani na takie obcisłe rurki, że aż bile odstają, lub chociaż tego po sobie nie okaże.
Ale pod tym względem w polsce jak #!$%@? w lesie, bo nawet jak ubierzesz się po prostu minimalnie inaczej niż losowo wysrane bluzy i jeansy z cropa + hehe najeczki - jesteś pedałem. I tak jest nie tylko z ubieraniem się,