Wpis z mikrobloga

#gothic #dziejekhorinis #przemyslenia
https://www.youtube.com/watch?v=xILp-JuitiQ
Wygląda na to że porozumienia nie ma i nie będzie ale za to będzie co innego.
Wydaje mi się że szefu nie chciał oddać nagrań z lektorami tym co się go pozbyli
i postanowił że lepiej zacząć prace niemal od zera niż się dać dymać.
Prawdopodobnie będzie nowa ekipa i może kilka osób ze starej.
Mod jeśli powstanie będzie miał na pewno profesjonalny dubbing.
Chociaż jego wydanie się znacznie opóźni.
A tamci jeśli będą nadal nad czymś podobnym pracować to i tak nie zrobią nic wyjątkowego.
Cieszę się że zazdrość i zawiść albo chciwość nie zniszczyły tego przedsięwzięcia.


  • 23
Wydaje mi się że szefu nie chciał oddać nagrań z lektorami tym co się go pozbyli


@LegionPL: chciał oddać tylko reszta ekipy nie chciała zgodzić się na jego warunki, nie gadaj bzdur
Dla wszystkich tych, którzy nie wiedzą:
Ekipa Soulfire zgadzała się na wszystkie warunki Dark'a z wyjątkiem zmiany nazwy "Dzieje Khorinis"
Dark się na to nie zgodził.

Aktualnie posiada część plików i ogólnie contentu moda, gdzie każda osoba nie zgadzająca się z nim może swój wkład usunąć. Traci jakieś 60 osób atm, (30 kilka osób tworzących mod i dodatkowo tłumacze na inne języki wciąż wyrażający chęć współpracy z SF.)

TLDR
Dark ma Nestorów
@X4vv: no dziwne aby miał się zgodzić jak pomysł był zapoczątkowany przez niego pod nazwą i potem chcą go #!$%@?ć i chce sam odejść, to logiczne że chce aby zmienili nazwę żeby nie był już związany z projektem
@Jurigag: Khorinis jego nazwą? xD Tak samo jak "gimby nie znajo" są nazwą i pomysłem pewnego rudego pana? To, że coś jest zgłoszone, nie oznacza, że jest już jego. W oświadczeniu z FP DK masz nawet dowód, że on chciał sam tą nazwe zmienić
@marv0oo: chciał zmienić aby nie oni mogli wykorzystywać, po zgłoszeniu nazwy do urzędu możesz potem dochodzić do nazwy nawet jeśli ktoś korzystał z niej zanim decyzja zarejestrowania jako znak zapadła, a powiedzmy sobie szczerze, w formie moda, jako pierwszy zaprezentował pod tą nazwą i z tym pomysłem, także kwestia czasu raczej aż będzie to oficjalnie zarejestrowane i tyle
@marv0oo: chodzi o nazwę dzieje khorinis a nie khorinis, tak samo jak cyberpunk jest zarejestrowany przez cdpr, a też cały cyberpunk nie jest ich własnością, i jakoś to zarejestrowali bez problemu, nie znasz się na prawie to nie wypowiadaj, jak najbardziej bez problemu to zarejestruje
@Jurigag ale jest też coś takiego jak rejestrowanie znaków, nazw itd. By działać na cudzą szkode. Skoro kod jest cały w posiadaniu ekipy to mogą próbowaç ugrać sprawe tym, ze Dark chce robic im na złość