Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mój kolega znalazł moją #rozowypasek na tinderze, umówił się z nią na jutro, ale zamiast jego to ja pójdę. Zawołam plusujących ten wpis.

  Mieszkamy 250km od siebie i ja do niej dojeżdżam co 2 tygodnie na weekend. Częściej niestety nie dam rady, a Ona nie ma auta, żeby do nie przyjechać, no ale ja nie o tym. Dziewczyna idealna, dbałem o nią, dawałem prezenty czy tam jakieś parę stówek co 2 tygodnie na drobne wydatki (z racji tego że nie pracuje bo się uczy jeszcze),
  organizowałem wycieczki, wspólne wakacje za granicą itp. Było pięknie dopóki kolega nie napisał, że zmatchowało ich. Obmyśliliśmy, że zamiast jego to ja przyjdę i ciekawe co zrobi.

  Może szuka tylko towarzystwa, dobrego kolegi, nwm, w końcu ja też mam koleżanki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  #zwiazki #rozowepaski #tinder
  pokaż całość

  odpowiedzi (26)

 • avatar

  Dziś taka kartka na drzwiach w klatce, mocna #patologiazewsi babeczka ma racje a dodam ze to nowe osiedle 2-letnie

  odpowiedzi (39)

 • avatar

  Właśnie zdobyłem taki oto pięknie zdeformowany i zgniły banan, kupiony w bazarze. Ta czerwona powłoka jest wynikiem rozkładu ( jak przeczytałem z wiki) banana przez grzyba Nigrospora Sphaerica. I co najciekawsze, na wiki nie znalazłem aż tak rozkładanego banana przez grzyba. Podobno powoduję astmę, grzybicę paznokci, różnorakie choroby skóry, a także podobno HIV.
  Pamiętajcie Mirki, abyście sprawdzali swoje warzywa i owoce dokładnie żeby was nie czekało intesywne leczenie na SORze.
  #jedzenie #banany
  pokaż całość

  odpowiedzi (43)