Wpis z mikrobloga

Mirko jest jak socjalizm w najgorszym wydaniu XDDD

Promuje tych chorych #!$%@?ów z YT, robi o nich wpisy i znaleziska, nabija wyświetlenia, śmieszki, #heheszki wszystko fajne, plusy się sypią jak poczochrane, bo tak śmiesznie paczać na Sebę jak napieprza matkę butelka, czy coś. Później okazuje się, że są ludzie, którzy chcą tych internetowych celebrytów sponsorować/promować i interes zaczyna się kręcić. Nie ważne co mówią, ważne żeby nie przekręcali nazwiska - zła sława też jest im na rękę, szczególnie, jeśli mówimy o #patostreamy, dla których opinia innych jest najmniej ważnym aspektem życia. Hajs się zgadza, to niech nawet porównują mnie do Trynkiewicza, ja tu będę za kasę tych robaków żył jak Krul.

Jak się okazuje, że o tych patusach robi się za głośno, to mirko znów bohatersko wkracza do akcji. Białorycerzenie do sześcianu, no bo "ja nie o takie Polskie Internety nic nie robiłem!!!111". Nieudolnie próbuje uciszyć i skompromitować tych podludzi (którzy świetnie sobie w tej kwestii dają radę sami). W jaki sposób? WINCYJ ZNALEZISK, WINCYJ WPISÓW, przecież to ich całkowicie zniszczy, nie podniesą się po takim uderzeniu! XDDDD

#mirkologika tak motzno

Nawet mi was nie żal ( )


Pobierz zakladamkontojakczekamnakebaba - Mirko jest jak socjalizm w najgorszym wydaniu XDDD
...
źródło: comment_hCqNtHXPWG6lWKQ3vJWaflDDUNpq9UCx.jpg
  • 10