Wpis z mikrobloga

Przejechała po moim rowerze - "nie krzycz, przepraszam, nie widziałam go :-("

Wyrzuciła mój moduł bluetooth na USB - "myślałam, ze to pendrive i nie działał, nie denerwuj się :-("

Kupiła mi nowy portfel na urodziny, wzięła stary, wszystko przełożyła i podmieniła w mojej kurtce, wszystko oprócz kwitu ze sklepu z dowodem wpłaty zaliczki w gotówce, stary portfel #!$%@? - "wynagrodzę Ci to, przepraszam, nie bądź zły :-("

Wykasowała mi 60% pracy magisterskiej z bibliografią z chmury, bo musiała swoje swoje zdjęcia wrzucić - "uspokój się n już, pomogę, wybacz mi, przepraszam, nie krzycz :-("

Sytuacja z dzisiaj, przychodzi kurier, mówi:
- ja do pana Ganicjusza.
- nie ma, będzie wieczorem, do widzenia
Paczkę będę musiał odebrać jutro w pracy, kurier mi o tym powiedział, jak się dodzwoniłem. I co od niej słyszę? - " no nie bądź zły, wynagrodzę Ci, nie wiedziałam, mnie krzycz :-("

#logikarozowychpaskow
Ale #!$%@?, jak ja sobie postawię piwo lub herbatę bez podkładki pod szkło na stolik to drze ryja, aż raz sąsiad wszedł bo myślał, że mordują i pomocy wzywa...
  • 9
@Ganicjusz: i jak sie zachowac w takich sytuacjach tym bardziej, ze rekompensaty na ogol czlowiek sie nie doczeka, najwyzej dostanie jakies gowno o niewspółmiernie mniejszej wartosci? Za wykasowanie pracy mgr i dotykanie rzeczy (zwlaszcza portfela lub dokumentow) bez pytania, bym zabil.