Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #covid19 #szczepienia #koronawirus szczepienie w sobotę o 9 rano, przeżyłem, acz lekko nie było

  odpowiedzi (106)

 • avatar

  Jest nagroda za dachowca... #smiesznypiesek #januszebiznesu #zaginieni #lodz

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (52)

 • avatar

  Wesele w PL to jest taki pokaz kurwa niewiadomo po co i dla kogo. Laska ma koleżaneczki, każdy wie co do grosza zarobki koleżanek, ale nie xD. Masz wyjebać całą kasę, tak samo jak z pierścionkiem z diamentem xDDD

  Moim zdaniem to tylko w Polsce tak, Rosji i innych slav countries. Często przygotowania do ślubu to jest kurwa dramat, ja w sumie miałem mieć ślub ale się rozwiało. Czaicie? Dosłownie dzień po zaręczynach laska zaczęła szukać miejsca na ślub. Wg jej researchu wszystkie dobre miejsca zajęte na LATA. Więc jak się coś zwolniło to od razu z automatu to była data ślubu xD Chuj że kurwa nie myślałem w ogóle o ślubie. Mówisz jej że nie wiem kurwa, to ta TY WIESZ ZE NASTĘPNA WOLNA DATA TO JEST ZA 10 LAT xD I tak to zaczęła wszystko planować, prawie kurwa do pracy przestała chodzić półtora roku przed datą bo taki zapierdol. I tak się rozstaliśmy. Lasce kurwa odjebało. Pewnie jeszcze miesiąc dwa i by mi kazała do ortodonty żeby zęby troche poprawić, na siłkę iść, no bo tyle hajsu na ślub to trzeba jakoś wyglądać.

  Jeśli kiedykolwiek się będę hajtał (pewnie nie), to pojadę z laską na miesiąc do jakiegoś vegas w zajebistym hotelu, hajtniemy się za 100 dolców, i bedziemy popierdalać w wynajętej corvette.
  A nie kurwa takie polackie przedstawienie xD

  #slub #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (104)