Wpis z mikrobloga

@vrdst: Sapkowski jest bucem i nie chodzi tutaj o żadne gry, poza tym nawet nie próbuj zaprzeczać, że Sezon Burz to nie było odcinanie kuponów (w dodatku w słabym stylu), kiedy jeszcze parę lat wcześniej mówi, ze absolutnie więcej wiedźmina. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma nad czym
@letoatryda9: niczemu nie zaprzeczam, nic nie potwierdzam. Jak masz ochotę to czytaj, jak nie to nie, mnie to gówno interesuje i nie mam potrzeby wklejania o tym memów co tydzień. Ile lat można się jarać tym, że Sapkowski zachowuje się jak buc? To, że potrafi wyskoczyć z takim zachowaniem wie każdy, kto w przeciągu ostatnich 25 lat interesował się polską fantastyką.
Swoją drogą ciekawe ile Lema i Sapkowskiego przeczytałeś zanim przekopiowałeś
@vrdst:

Nic mnie nie interesuje

Pisze swój komentarz z żalami

Poza tym takich obrazków i porównań z dupy jest masa w internecie jak słusznie zauważyłeś, ale tylko fani "pandrzeja" muszę się #!$%@?ć jakby to było serio XD Sapkowskiego mam wszystkie powieści, zbiory opowiadań plus Świat Króla Artura przeczytane. Lema też sporo jak jesteś taki ciekawy
@letoatryda9: tag jest zawalony takimi gównowpisami, to mi przeszkadza, bo niedługo wchodząc na #sapkowski jedyne co zobaczysz to 43889432 kopię mema 'dajcie mi wszystko z góry'. Serio, te memy już nie są śmieszne. Pierwsze kilkadziesiąt razy były. Po prawdzie to akurat szkoda człowieka, bo kiepską decyzją stracił kupę siana i możliwość ustawienia wyższego poziomu egzystencji aż do jej końca, a to myślę u każdego objawiło by się potężnym bólem dupy.
Fajnie